Site icon GEO Polityka

Rita Ora po raz pierwszy udostępniła zdjęcia ze swojego ślubu

32-letnia popularna piosenkarka Rita Ora i 47-letni nowozelandzki reżyser filmowy Taika Waititi po raz pierwszy ujawnili szczegóły swojego tajnego ślubu, który odbył się rok temu, donosi WomanEL. Para celebrytów udostępniła zdjęcia z ceremonii ślubnej w magazynie Vogue z okazji ich rocznicy.

Wydarzenie odbyło się w Los Angeles, ale było raczej skromnie, bo obecnych było tylko ośmiu gości. Panna młoda wybrała suknię Toma Forda i biżuterię Lorraine Schwartz. Uroczystość odbyła się w domu producenta muzycznego Guya Ozeri, przyjaciela nowożeńców. Całe wydarzenie zostało zaplanowane na dwa tygodnie.

Nieistotne rzeczy, przez które wyglądasz staro — Andre Tan udostępnił Trzymaj się: marka Brabrabra poświęciła tablicę sile wszystkich ukraińskich kobiet < p>Przy okazji, Rita Ora i Taika Waititi poznali się w 2018 roku na grillu zorganizowanym przez wspólnych znajomych w Los Angeles. Na początku byli tylko przyjaciółmi, a w 2021 roku zaczęli się spotykać. W 2022 roku, podczas letnich wakacji w Palm Springs, Rita oświadczyła się Taice i już po kilku tygodniach wzięli ślub.

Zobacz też: Rita Ora po raz pierwszy pokazała pierścionek zaręczynowy.

Źródło informacji

Exit mobile version