Site icon GEO Polityka

Żona Timura, Miroshnichenko, przejmująco gratuluje swojemu synkowi-jubilatowi

Żona Timura Miroshnichenko, Inna, czule pogratulowała swojemu 2-letniemu synowi Marcelowi jego urodzin, pisze WomanEL.

Było wiele prób na drodze ich rodziny, ale Inna wierzyła w miłość i cuda. Wyraziła nadzieję, że każdy kolejny rok życia małej Marsylii będzie lepszy od poprzedniego i zrobi wszystko, aby dorastał szczęśliwy i szanował swój wybór.

Triumf: Drake zdobywa historyczną opłatę za koncerty Gwiazda lat 90. przeciwstawia się starzeniu dzięki niesamowitemu Inna Miroshnichenko gratuluje synowi. Źródło: instagram.com/_inna_mi_

Przypomnijmy, że para niedawno adoptowała tego chłopca po długich etapach. Inna i jej mąż codziennie jeździli w rejon żytomierski, aby spędzać z nim czas, kiedy przebywał w sierocińcu.

syn. Źródło: instagram.com/_inna_mi_

Miroshnichenko również podzieliła się swoją głęboką macierzyńską miłością do Marcela i zapewniła, że ​​zawsze będzie przy nim i będzie go wspierać przez całe życie. Swój post zakończyła życzeniem, aby ich syn żył szczęśliwie i zawsze wiedział, że ma kochającą rodzinę.

Inna Miroshnichenko gratuluje synowi. Źródło: instagram.com/_inna_mi_

Zdjęcia, które Inna umieściła na Instagramie, wywołały żywą reakcję fanów, którzy przyłączyli się do gratulacji i życzeń Marcela szczęśliwego i radosnego dzieciństwa. Uznali, że chłopiec będzie żył szczęśliwie i bezpiecznie, bo ma tak kochającą rodzinę. Teraz Marsylia będzie dorastać w komfortowych warunkach. Para cieszy się, że ich syn przyszedł do nich tak niespodziewanie, ale tak na czas.

Nawiasem mówiąc, niedawno wyszła na jaw płeć drugiego dziecka Aleksandra Zinczenki i Vlady Sedan.

Źródło informacji

Exit mobile version