Site icon GEO Polityka

Żołnierze Federacji Rosyjskiej chcą iść na linię frontu po pomoc z żałosnymi filmami (przesada)

Lawy rosyjskich okupantów narastają w panice i niezadowoleniu. Nie chcesz ukarać dowództwa i nagrać żałosnego wideo.

O błaganiach RBC-Ukraina o przesadę, jako Główny Zarząd Eksploracji Ministerstwa Obrony Narodowej Ukraina to zauważyła.

Omówię z synem okupantem, jak brać udział w akcjach ofensywnych na terytorium Ukrainy.

Zhinka Vimaga il Sina, bułka, która powraca w służbie krewnych o sytuacji o sytuacji na froncie dowództwa, a TI, u ich robaka, został wirusowany z izhyyu іnformatsky.„Znam wideo. Wstajesz, znasz wideo. Bądź świadomy niebezpieczeństw, musisz wiedzieć, że Internet nie jest potrzebny. Jak to naprawić – wymyślimy to później. Ból głowy, jeśli był wideo, które chciałbym zobaczyć przy telefonie” – dodała i jego syn.

Kobieta potępiła także „zwycięskiego” okupanta z pierwszej linii. Za słowami matki komenda „naostrzyć ząb” na її sina po її skarga.

Vidmovniki koło Rosji

Nagadaєmo, wcześniej przedstawiciel Głównego Zarządu Eksploracji Ministerstwa Obrony Ukrainy Andriy Yusov rozpoviv, że większość rosyjskich żołnierzy kontraktowych jest traktowana wyjątkowo nuti vіdpravki do przodu. Ale nie ma wzmianki o tych, którym „wszystko jest zgniłe”, nie ingerujących w decyzje dowództwa.

Ostatnio poinformowano, że obroną Staromajorska kierowała grupa rosyjskich żołnierzy, jak gdyby nasi obrońcy zostali niedawno wyzwoleni.

Tak miesiąc temu Sztab Generalny ZSU poinformował o około 50 żołnierzach Federacji Rosyjskiej, którzy złożyli zbroję bezpośrednio na Zaporoże.

Warunki i ważne informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą, przeczytaj na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version