Site icon GEO Polityka

ISW: Ukraińscy żołnierze prześlizgnęli się podczas kontrataku na kilku prostych liniach

Siły obronne Ukrainy w trakcie działań bojowych, co najmniej na trzech desantach, front odniosła niewielki sukces na niektórych liniach prostych, pochyliła się do przodu.

Analitycy poinformowali o tym Institute of Warfare, RBC-Ukraine poinformowało o nowym brzmieniu ISW.

Ukraińskie wojsko kontynuowało kontrofensywę na Berdiańsku (rejon kordonu obwodu zaporosko-donieckiego) i Melitopolu (przecinający obwód zaporoski) na linii prostej, z hołdem dla Sztabu Generalnego ZSU.

Okrim, że , urzędnicy Ukrainy powiedzieli, że nasi żołnierze

Po słowach Dyrektora Wydziału Planowania Komendy Głównej Gwardii Narodowej płk. obrony rosyjskiej na froncie przez 1,5 km na prostej Melitopola.

Rosyjski “voenkor” stwierdzający, że na teren osady wtargnęli ZSU. Mikołajówsk (27 km przy wjeździe do Doniecka) przy wjeździe do obwodu donieckiego.

Ponieważ sekretarz bezpieczeństwa narodowego Ukrainy Ołeksij Daniłow zapowiedział 3 sierpy, kontratak ZSU nie mógł być ustalone w terminach harmonogramu. Urzędnik dodał, że rosyjskie linie obronne na froncie, podobnie jak poprzednio, zostały mocno wymienione, a na niektórych działkach є 3, 4 lub 5 min na 1 metr kwadratowy rozpoczęto serię ataków dronów, głównie na Kijów.

 • Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej zablokowało przejście dowódcy wojsk powietrznodesantowych, generała pułkownika Michaiła Teplińskiego, być może za 2 sierpy, poprzez ujawnienie informacji o rosyjskich wydatkach na Ukrainie. psota, długo oczekiwany ultranacjonalista i kolosalny oficer FSB Igor Girkin.
 • Wojska Federacji Rosyjskiej 3 serpny przeprowadziły operacje ofensywne na linii Kupyansk – Svatov – Kreminna, w rejonie Bachmuta, na linii Avdievka – Donieck, a także w pobliżu obszaru przedniego kordonu Doniecku i centralnym kordonem obwodu zaporoskiego oraz zaatakowały granice wsi.
 • Żołnierze ukraińscy kontynuowali działania kontrofensywne przez 3 uśpienia, co najmniej na trzech odcinkach frontu, a jako okazuje się, że przedarli się w rejon Kreminnej i Wugledaru.
 • Kreml stara się stworzyć przyjazną atmosferę dla ochotników nya dodatkovyh do służby w AP RF.
 • < li>Dźwięk Obserwatorium Konfliktów Uniwersytetu Yale potwierdza stare oceny ISW o tych, że rosyjska i okupacyjna „władza” żyje w primus paszportyzacji w celu wzmocnienia społecznej i prawnej kontroli nad odzyskanymi terytoriami Ukrainy. Kontrofensywy ZSU

  Ukraińskie wojsko rozpochali kontratak na kolbę robaków. Dla dobra brytyjskiego wywiadu, na piwdniach Ukrainy, walki toczyły się w dwóch sektorach. Armii rosyjskiej brakuje amunicji artyleryjskiej, brak rezerw i problemy z zabezpieczeniem flank. Siły zgrupowania ZSU pierwszego dnia prowadziły działania w pobliżu rejonu orekchowskiego.

  Pierwszego dnia poza rejonem orekchowskim ukraińskie ataki były w środku 58 Armii Centralnej Rosji. Ta armia, która jest lepsza do wszystkiego, została spustoszona, a odłamki jej zaawansowanych jednostek będą toczyć intensywne bitwy już w miesiącach zimowych.

  Terminal i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą, czytaj na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

  Exit mobile version