Site icon GEO Polityka

Przyciągając 10 milionów hrywien pensji marines. SBU pod Odessą dogoniła księgowego wojskowego

SBU dogoniła lokalnego księgowego w obwodzie odeskim, co przyciągnęło ponad 10 UAH mln z funduszu płac piechoty morskiej iv. Ktoś znał samochód Audi Q7 i 2,5 miliona hrywien na swoich kartach.

RBC-Ukraina powiedział o tym SBU.

pіdrozdіlu vіyskovoї ї part”, – przejdź do pіdomlennі.< /p>

/p> im,

„Ustalono, że” schemat “starterzy” dodali samochód klasy premium. Przy pomocy ognia właściciel podniósł budżet o ponad 10 milionów hrywien” – dodał SBU.

A więc wprowadzając nieprawdziwe dane do ewidencji płac i list premiowych do specjalnego magazynu części wojskowej. Aby odebrać dostęp do specjalnych programów księgowych, atakujący vicoristovuvav klucz elektroniczny, który bez uszczerbku otrimati w imieniu szefa służby finansowej i gospodarczej batalionu. nya zamovlenih koshtіv jak pensje i premie dla żołnierzy i < /p>

Po godzinnej inspekcji pracy i zakwaterowania księgowej ujawniono samochód Audi Q7, a także inne gadżety i inny sprzęt, jak wina za skradzione grosze. Ponadto na kartach bankowych kogoś, kogo znam, znaleziono 2,5 miliona hrywien, tak jakby właściciel ziemski nibito roztrzaskał swój portfel w borgu. Grożę złoczyńcy do 8 lat więzienia.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o rosyjskiej wojnie z Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.

Exit mobile version