Site icon GEO Polityka

W jaki sposób Ukraina może zabezpieczyć generowanie daniny: porady Ministerstwa Energii

brak prądu. W czasie kontynuacji rosyjskich ataków na ukraińskie obiekty energetyczne było to jak torik, czasami tak było, ale smród był matimut timchas charakter.

Szef resortu energii powiedział, że Ukraina, niezależnie od trudności w naprawie systemu energetycznego przez rosyjskie ostrzały, może zabezpieczyć 1,7 GW generowania ciśnień do początku sezonu opalizującego.

Gałuszczenko nowy metody promocji oferowane są od razu w dostawie energii. Minister, po zadeklarowaniu sukcesu w skutecznym wykorzystaniu wszystkich takich środków dla bezpieczeństwa dostaw energii do kraju w zimnych porach roku, nasz kraj jest coraz lepszy, a lepsze systemy obronne lepiej chronią niebo, zmniejszając dawny los.

Chcąc nie znać skali przyszłych rosyjskich ataków rakietowych i bezzałogowych, minister powiedział, że Ukraina będzie gotowa do przeprowadzenia niezbędnych napraw. Mogę podziwiać piękno Ukrainy, zużywając własną energię w okresie zimowym.

< p>Wodnochas Gałuszczenko wzywa obywateli do kłamstwa, że ​​generatory i powerbanki nie będą zajęte.

„Pokażę wszystkim, że smród buli… Mayte, wykąp się, a my wszyscy jesteśmy ubrani, więc smród nie jest potrzebny” – powiedział szef Ministerstwa Energii.

Rosyjskie ataki na obiekty energetyczne Ukrainy 2022 i od maja do czerwca 2023 masowo ostrzeliwały system energetyczny Ukrainy, próbując zaciemnić kraj. Dlatego w potędze jesieni pobierano opłatę poprzez włączenie światła, a mieszkańców wzywano do oszczędzania prądu i nie przeciążania systemu.

ki nevidomo, chi zimą będą przerwy w dostawie prądu.

p>

Dodamo, ale nie tak dawno rzecznik Sił Zbrojnych ZSU Jurij Ignat, tłumaczył, że Federacja Rosyjska może podnieść stawkę w rozwoju ataków zimy z branży energetycznej – czytamy w materiałach RBC-Ukraina.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version