Site icon GEO Polityka

ZSU wystają na pivdnі i zejście, a Rosjanie próbują awansować, – Malyar

Siły obronne są przesuwane krok po kroku na linii frontu do frontu i Wyjście. W tym samym czasie rosyjscy najeźdźcy próbują atakować na liniach kalkomanii.

Powiedziała o tym orędowniczka ministra obrony Hanna Malyar, przypominając RBC-Ukraina o wiadomościach do її powiadomień w Telegramie.< /p>

Sytuacja na wyjściu

p>

Wojska ukraińskie nadal posuwają się naprzód na flance Piwdenu Dowkoła Bachmuta.

Kiedy próbujesz walczyć na flance przeciwnika bez zmiany pozycji. Bezpośrednio na Bachmuckiego wróg natychmiast zyska dodatkową siłę i pomoc.

W samym mieście Bachmut przeprowadzono ostrzał z obu stron. Tam okupanci prowadzą intensywny ostrzał, w tym z dział dużego kalibru, pocisków przeciwpancernych, a także odpalają system wartowniczy. Dzisiaj była dekilka prób ataku, ale jeśli wiesz o niepowodzeniach, będziesz musiał ją wydać. Rosjanie bezskutecznie próbują awansować. Ale ukraińscy obrońcy nie pozbawiają ich szans.

Bezpośrednio nad Marinskim rosyjscy garnizony powiększyli w tym roku siły szturmowe z zatłoczenia sprzętu – czołgów, bojowych wozów piechoty. Ale bezskutecznie. Siły obronne pokonały wszystkie natarcia i najwyraźniej nie doceniły ich ofensywnego potencjału ofensywnego.

Sytuacja na pivdni

Obecne ukraińskie siły zbrojne krok po kroku, ale w linii prostej wystają na Berdiańsku i Melitopolu.

p>

Na wszystkich kierunkach będziemy atakować bitwy.

„Nasi obrońcy wykonają swoją pracę, aby zakończyć osiedla osad. Ale wszystkie szczegóły są to samo, jeśli pozwolimy na bezpieczne operacje” – ogłosił Malyar.

Kontratak ZSU

Niedawno okupanci powiedzieli, że ich siły zbrojne zmusiły ZSU do wejścia na kilka kilometrów, pozostawiając trzy małe osady . Dlaczego Siły Zbrojne otrzymały te informacje?

W tym czasie The New York Times doniósł, że ZSU zaatakowało Kreminnaja Ługańsk, aby umożliwić otwarcie logistyki Rosjan. Jeśli masz okazję odwiedzić turkusowy Bachmut.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.

Exit mobile version