Site icon GEO Polityka

Pomógł ukraść budżet państwa. DBR vykrylo krivnitstvo podtkovoї na schemacie

w kradzieży budżetu państwa.

>

RBC-Ukraina została poinformowana o pomoc dla służby prasowej kanału Telegram Państwowego Biura Śledczego.

O podejrzeniu poinformowano o podejrzeniu gang s-pomіzh kerіvnitstva i spіvrobіtnikіv Suwerennej służby podatkowej. Podejrzenia, na swój sposób złośliwie, systematycznie wdrażały bogate i złożone schematy korupcyjne, zavdyakim jako pracownik kupców był wyjątkowy w płaceniu podatków.

„W jednym z odcinków złoczyńcy zainicjowali planowaną ponowną kontrolę jednego z połtawskich przedsiębiorstw. Na wyniki usługi osoby podatnika złożyły akt, w którym dokonały zaniżenia kwoty zapłaconych podatków . voіdomlennya іz zaniżona suma podatku od dodatkowej opłaty, w ostateczności – zaniżona kwota grzywny za niepłacenie” – pisze służba prasowa.

Firma nie płaciła podatków na rzecz budżetu Ukrainy o 1,3 mln hrywien do budżetu Ukrainy.

Po vikrittya bandi z okupowanych osiedli wezwano dwóch kerivników podatników. Siedmiu podkatkivtsіv, w tym dwóch kolishnіh kerіvnіkіv, jest podejrzanych o zabranie bezprawnego vgodi, oczernianie obozu usługowego i innych. Sankcje wobec nich są przenoszone na 6 lat w jamie.

„Pomiędzy śledztwem przedprocesowym przeprowadzono szereg przeszukań miejsca zamieszkania i pracy figurantów. ї, jaka może być liczony jako funkcja złośliwej organizacji” – dodaj RBR.

Przez chwilę RBC-Ukraina pisała o tych, którzy w obwodzie czerniowieckim dopadli podłożenia Komisariatu Wyjskiego i dwóch z nich podejrzanych o nielegalne przerzucanie oszustów do Rumunii.

Terminovіta ważne Czytaj więcej o rosyjskiej wojnie z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version