Site icon GEO Polityka

Weekendy w sierp. Chi jest ważne dla Dnia Niepodległości Ukrainy

W serpnі ukraintsі wyznaczono 22. rіchnitsa głosowania Nezalezhnosti. Najważniejszym państwem jest święte oficjalne święta. Po wojnie na pełną skalę nie będzie wytchnienia.

Więcej o tych świętach i świętach 2023 w materiałach RBC-Ukraina poniżej.

Będziemy obchodzić Dzień Niepodległości 2023 < p dir ="ltr">Vіdpovіdno do artykułu 73 “Kodeks praw na Pratsyu” Dzień Niepodległości Ukrainy jest dniem wolnym od pracy. Sierp Tsiogorіch 24 spada w środę, co w spokojnej godzinie może oznaczać dodatkowy weekend w środku tizhnya. Więc wszystkie święta od arogancji władców są święte.

Wchora Najwyższa, już w ósmym, kontynuowała pracę obozu wojskowego i mobilizację przez 90 dni – do opadnięcia 15 liści, 2023 r. W tej randze 24 sierp może być dniem roboczym.

Dni weekendowe w dni chorobowe

Reszta miesiąca letniego to 31 dni, z czego 8 dni to dni wolne (soboty i tygodnie), dni robocze to 23 dni.

Weekendy dni sierpa będą: 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27.Krym Dnia Niepodległości przypada na sierp jeszcze jedną ważną rzecz dla kraju, Dzień Świętej Chorąży (23 sierpy). Nadchodzący miesiąc to także specjalne daty zawodowe dla naszych weteranów wojskowych. W sierpie było wielu świętych kościelnych z dawnych tradycji.

Najnowsza opowieść o świętach:

Zmiana dat jest święta na Ukrainie

1 września 2023 r. Cerkiew Prawosławna Ukrainy przejdzie na nową literalną liczbę – Nowy Julian. Po reformie kalendarza daty najważniejszych świętych religijnych (będziemy obchodzić Wielki Dzień i wspomnienie Trójcy Świętej, Wniebowstąpienia, Tygodnia Palmowego) zostaną cofnięte o 14 dni.

W tłumaczeniu oficjalnych suwerennych świętych Ukrainy i religii. Patrząc wstecz na reformę kalendarza OCU, prezydent Wołodymyr Zełenski, po podpisaniu już zarządzenia o przeniesieniu dat takich świąt:

Wcześniej na Ukrainie Dzień Zwycięstwa nad nazizmem przesuwano na 8 maja, jeśli dojdzie do pamięci o tych, którzy zginęli w innym świecie wojny. Natomist 9 maja ukraiński Święto Europy. 8 maja stanie się oficjalnym świętem, a 9 maja dniem roboczym.

Warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą można przeczytać na kanale Telegram RBC-Ukraine.

Exit mobile version