Po zvilnennya Weaver. Gabinet uznał v.o. szefowie Ministerstwa Kultury

vikonuvati Polikiką będzie Rostislav Karanda. Rozkaz pochwalił tę decyzję.

RBC-Ukraina poinformowała o prośbie o przedstawiciela zakonu w Radzie Najwyższej Tarasa Melnyczuka w Telegramie.

< /p> < p>“Timchasovo złożył vikonannya obov'yazkіv Ministra Kultury i Polityki Informacyjnej Ukrainy na Karandiewa Rostisława Wołodymyrowicza”, – pisze Melniczuk.

polityka informacyjna, deputowany ludowy Jewgienija Krawczuk

< p>“Jestem bardzo sympatyczny. Nazwisko Antona Drobovicha, ceramika pracującego w IPN brzmi bogato. Szanuję, że kandydat wygrywa uroy” – dodał Vaughn.

Co wiadomo o Karandiewie < p>Karandiew został urzędnikiem w 2001 roku. Todi Yogo został za to zabrany jako zastępca miasta Kijowa. Od tej godziny, okradając ludzi, sadzili ich na rzekach ziemi pana.

Wcześniej w 2007 roku Karandiev został dyrektorem Departamentu Kultury Fizycznej Ministerstwa Prawa Simów, Młodzieży i Sportu. W 2008 roku los był już orędownikiem szefa departamentu.

W 2015 r. Roci Karandiewa objął stanowisko orędownika szefa Ministerstwa Kultury Ukrainy. Yogo został mianowany pierwszym orędownikiem rotacji 2020.

Zvіlnennya Tkachenko

Zapomnij, Ołeksandr Tkaczenko był wcześniej przytulany przez ministra kultury. Ze względu na niskie skandale prezydent Wołodymyr Zełenski szczególnie powierzył informację o zmianie urzędnikowi premierowi Denisowi Szmihalowi.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.

Exit mobile version