Site icon GEO Polityka

Obóz wojskowy i mobilizacja kontynuacja mieszkania przez trzy miesiące

Rada Najwyższa poparła obóz wojskowy i powszechną mobilizację na Ukrainie o 90 dB. Smród będzie wkrótce sięgał aż do 15. opadania liści w 2023 r.

O tym RBC-Ukraina zachęca w Telegramie zastępcę ludowego frakcji „Głos” Jarosława Żeleznyaka.

Zokrema, decyzja o kontynuacji działań wojennych poprę 347 parlamentarzystów.

Zdjęcie: głosowanie w Radiacji za kontynuacją obozu wojskowego (t.me/yzheleznyak)

Jednocześnie kontynuacja globalnej mobilizacji została poparta 334 głosami w Radiu p>

Zdjęcie: głosowanie w Radiu za kontynuacją globalnej mobilizacji (t.me/yzheleznyak)

Tak więc Rada kontynuowała obóz wojskowy i mobilizację już po raz ósmy od rozpoczęcia pełnej -wojna na skalę. Do dziś kontynuowali następującą sekwencję:

W tym roku parlamentarzyści przyjęli ustawę nr 9533 o kontynuacji obozu wojskowego, a także ustawę nr 9532 o kontynuacji linii mobilizacji powszechnej. To tak jak teraz jest obóz wojskowy, więc mobilizacja będzie trwała na Ukrainie aż do opadnięcia 15 liści w 2023 roku.

Obóz wojskowy

Domyślamy się, że obóz wojskowy na Ukrainie nie został wprowadzony przez zbrajnu na pełną skalę agresji Rosji.

Istnieje specjalny reżim prawny, który przenosi podatki na władze państwowe, dowództwo wojskowe, administrację wojskową i władze samonaprawy milicji, niezbędne do wprowadzenia zagrożeń.< /p> Mobilizacja

Na Ukrainie też jest dużo dzikiej mobilizacji. Tse oznacza, że ​​ludzie w wieku od 18 do 60 lat są szanowani przez wojsko, a także podlegają odznaczeniom dla wojska.Zróbmy to, aby zwiększyć liczbę szkolonych do wojska i żołnierzy wojskowych, którzy służyli. Po zakończeniu smród musi zostać zwerbowany do rekrutacji jednostek piechoty do prowadzenia misji bojowych.

Domyślamy się, jak powiedział wiosną szef MON Ołeksij Reznikow, plan mobilizacji, zatwierdzania przez Sztab Generalny ZSU, nie została jeszcze zakończona.

Dodatkowo, zgodnie z zapowiedzią w rozkazie, po zakończeniu wojny Ukraina będzie zmuszona przystąpić do poboru do wojska i planować przejście do armii zawodowej.

Warunki i ważne informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą można przeczytać na kanale RBC-Ukraine їna w Telegramie.

Exit mobile version