Site icon GEO Polityka

Widok Black Horneta na pociski. W Stanach Zjednoczonych pojawił się nowy pakiet pomocy wojskowej dla Ukrainy

Pokwitowania ze Stanów Zjednoczonych Ameryki (USA) zawierają pakiet pomocy rosyjskiej dla Ukrainy w wysokości 400 milionów dolarów. Do nowego poziomu zmian – od mini-dronów Black Hornet po pociski i pojazdy opancerzone.

O prośbach RBC-Ukraine do służby prasowej Pentagonu.

Nowość jest dodawana

Mini-drony Black Hornet

Mini-drony Black Hornet są już rekrutowane przez ukraińskie siły obronne, a ostatnio Norwegia oczerniała dostawę dodatkowej partii 1000 sztuk jednostek.

Zdjęcie: mini-dron Black Hornet (wikimedia.org)

Są to rozwinięcia bezzałogowych drony z 32-gramowym Vago. Ważne jest, aby wiedzieć, że smród jest szczególnie dobry dla vikoristanya w regionach moskiewskich. Smród jest łatwy w obsłudze i może pomóc w wykrywaniu celów wroga.

Załóżmy, że w zeszłym tygodniu Pentagon ogłosił pakiet o wartości 1,3 miliarda dolarów, przeciwlotnicze systemy rakietowe NASAMS, pociski do artylerii, rakiety i inny nasz sprzęt wojskowy.

Mamy nadzieję, że ten pakiet pomoże chronić ukraińskie porty nad Morzem Czarnym, ponieważ Federacja Rosyjska wyszła ze zbóż i rządzi terrorem rakietowym.

Co znamienne, wcześniej stało się to gatunkiem, och, dlaczego amerykańscy senatorowie proszą prezydenta USA Joe Bidena o udzielenie Ukrainie pomocy wojskowej na potrzeby frontu, a także posunięcie się do zrzucenia winy na front.

Warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą czytane są na kanale RBC-Ukraine w Telegramie.

Exit mobile version