Site icon GEO Polityka

W Kijowie ludność Wijska została ponownie pobita na punkcie kontrolnym. Jeden z nich na śmierć

Na punkcie kontrolnym w Kijowie pobili dwóch wojskowych, jednego na śmierć. Do wypadku doszło w godzinach ciszy nocnej, wina za wypadek została już wyciszona.

O RBC-Ukraina wysłano do prokuratury miasta Kijowa.

00:05 w pobliżu dzielnicy Svyatoshinsky w stolicy. Po wypadku jedna Ukraińska ofiara zmarła w wyniku obrażeń. Druga trafiła do szpitala na ważnej stacji” – idź do wiadomości.

Zdjęcie z wypadku na punkcie kontrolnym pod Kijowem і 25 lipnya (t.me/gupKyiv) Z materiałami śledztwa, prowadzenie samochodu, pędząc Alejami Berestejskimi w okresie roku komendanta, uderzając w żołnierzy NSU, jakby pełnili służbę na punkcie kontrolnym.

Wcześniej kijowska policja opublikowała nagranie wideo z momentu wypadku na Alei Berestejskiego.

Jak został powołany w prokuraturze, woda 2000 r. N. zatrimano na mgle podії w kolejności art. 208 Komunistyczna Partia Ukrainy. Istnieje silna niechęć do jedzenia, aby poinformować o podejrzeniu i pilnowaniu zewnętrznego podejścia na widok strażnika pod kadzią. Za opiekę procesową prokuratury miasta Kijowa przeprowadzono masowe śledztwo w sprawie wypadku śmiertelnego, w wyniku którego zginął jeden członek służby wojskowej, kolejna hospitalizacja z obrażeniami (część 2 art. 286 kc Ukrainy).

Exit mobile version