Site icon GEO Polityka

Jak brzmi Ukraina: spotkanie z nowym formatem podróży

Pierwszy muzyczny projekt podróżniczy na Ukrainie i na świecie, „How the World Sounds…Ukraine”, można teraz oglądać w telewizji. Jewgienij Filatow zbierze unikalne dźwięki miast Ukrainy, pisze WomanEL.

Jak brzmi Ukraina. Źródło: Instagram

W zeszłym roku Natalia i Evgeny Sinelnikov postanowili stworzyć własny projekt. Postanowili przekazać piękno i tożsamość Ukrainy poprzez muzykę nieodłączną od każdego miasta, jego historię, wybitne osobowości i architekturę.

Olya Freimut pokazała rzadkie romantyczne zdjęcie z mężem Będzie zimno: Cher zaczęła produkować lody

Stworzyliśmy strategicznie nowy format podróży y i jesteśmy pewni, że ta opcja i zanurzenie w rzeczywistości dostarczy niesamowitych emocji,

założyciele Natalya i Evgeny Sinelnikov.

Evgeny and Natalya Sin Elnikovs i Evgen y Filatow. Źródło: Instagram

Wcześniej widzowie mogli oglądać odcinki projektu na kanale YouTube UkrYoutubeProekt, a teraz mają możliwość słuchania muzyki miast-bohaterów na kanale Dom TV. Bohaterami pierwszego sezonu byli Kijów, Lwów, Odessa, Czernihów, a jedna historia jest poświęcona Karpatom.

Zespół kreatywny zaprosił znanego ukraińskiego producenta dźwięku, aranżera, kompozytora i lidera projektu muzycznego The Maneken, Evgeniy Filatov, do zagrania głównej roli.

Jewgienij Fiłatow. Źródło: Instagram

Jesienią rozpoczną się zdjęcia do drugiego sezonu projektu podróżniczego „How the World Sounds…Ukraine”, w którym Jewgienij Filatow będzie zbierał unikalne dźwięki miast, które można usłyszeć w telewizji.

O malowniczych miastach Ukrainy, w których spełniają się marzenia, dowiesz się tutaj.

Źródło informacji

Exit mobile version