„Dnipro-1” przeciwko „Panatinaikosowi” w meczu eliminacyjnym Ligi Mistrzów u siebie

Syberyjski medalista ukraińskiej Premier League „Dnipro-1” Panatinakosa w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów 2023/24.

Zgłaszanie nadziei RBC-Ukraina na wynik meczu.

Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna, pierwszy mecz і

Dnipro-1 – Panatinaikos – 1:3

Bole: Szporar, 10, Dzhurichich, 74, Joannidis, 84 (kary)

Ateńczycy przejęli inicjatywę od pierwszych jęków. Grecki Wielki zorganizował serię niebezpiecznych ataków. Zreshtoy, taki pidkhid, który pozwolił PAO zdobyć szwajcarską piłkę: Juancar na lewym skrzydle ataku, raniąc Miroshnichenko i strzelając do bramkarza, oraz Sporar, ustawiając piłkę blisko siatki. Już w 18. kwartale Dnipro, całość mogła wygrać. Tse Dovbik, opierając się o pozycję uderzeniową na linii rzutu wolnego, ale przebijając się przez słupek prowadzący bez supernika. Prote, rozwój tego odcinka nie jest przeklęty.

„Dnipro-1” słusznie pokonał grupę. Nie odebrałem jednak żadnych specjalnych korzyści. “Panatinaikos” przed przerwą z łatwością wyrównał ofensywne próby zespołu Ołeksandra Kuchera. To prawda, a zwłaszcza goście stanowili zagrożenie dla ochotników z Kіnareykin.

W drugiej połowie Ateńczycy mogli zdobyć pierwszą bramkę. Viljina wyjął podanie Sporrara w środku rzutu wolnego i wyprowadził strzał z boku. Prote, piłka została wywołana z jego stóp i poleciała daleko w powietrze. “Dnipro-1” strzelił Miroshnichenko z rzutu wolnego w cięcie – obronę bramkarza.

A w 74. kwarcie PAO nagle zdobył bramkę. Dzhurіchіch zdjął transfer z Huancar w strefie pіvkolі carnoї, a jesienią maisterno vvіgnav piłka przy drzwiach “klubów sportowych”. W rzeczywistości, po ukończeniu jedenastu metrów Dniprovtsiv na 84., jeśli Miroshnichenko zawiódł Huancar przy wejściu na pole karne. Joannidіs vypevneno vykonav virok.

Jedyny jasny płomień w programie meczu dla “Dnipro-1” stał się celem w ostatniej części głównej godziny. Dopomіg chłopcy standard Kuchera. Ogłosiłem rzut karny z lewej flanki na linię ognia przed bramką, a za linią piłka uderzyła Kaplienko – 1:3 w pobliżu worka.