O podejrzeniu poinformowano kolishnego komisarza wojskowego Odessy

RBC-Ukraina informuje o tym Państwowe Biuro Śledcze.

Praktyki DBR powiedzieli o podejrzeniu wielkiemu szefowi Od esa Regionalne Terytorialne Centrum Rekrutacji i Spraw Społecznych idtrimki. Podejrzewa się nas o nielegalne zdobywanie setek milionów hrywien i sprytne podrabianie w serwisie.

Na uznanie biura zebrano dużą liczbę dowodów w ramach dochodzenia przedprocesowego. Dla kompletności, to nienadzorowane dochodzenie zostało przeprowadzone i poinformowane o tym ZMI.

Przeanalizowane zostaną również materiały Narodowej Agencji ds. Zapobiegania Korupcji (NAPC), które również ujawniły oznaki nielegalnego bogactwa Borysowa za ponad 188 mln hrywien.

Reakcja Zełenskiego

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski Mówię też o podejrzeniu ogromnego komisarza wojskowego z Odessy.

„Dzisiaj funkcjonariusze organów ścigania poinformowali mnie o sytuacji z dużym komitetem wojskowym w Odessie. Zostałem poinformowany o podejrzeniu o fakty nielegalnego wzbogacenia się i naruszenia nakazu służby wojskowej. Logiczne jest, że historia nie jest błaha i zakończona” – powiedział prezydent.

W związku z tymi słowami Państwowe Biuro Śledcze i Biuro Prokuratora Generalnego będą nadal przeprowadzać niezbędne dochodzenia i czynności proceduralne, a wszystkie szczegóły, które można nagłośnić, powinny zostać ujawnione przez organy ścigania. zostać przesłane do sądu.

„To i w mgnieniu oka ponowna weryfikacja trzech terytorialnych ośrodków kadrowych, czyli wijskkomativ. I ten sam„ gabinet ”został uszkodzony tutaj w hierarchii wojskowej, czy to jako próba wzbogacenia się tam, poniżając naszych wojowników, naszych bohaterów. Vid povidalnіst za szkody jest nieuniknione” – nalegał prezydent. Odeskie Regionalne Terytorialne Centrum Rekrutacji. Reszta jest podejrzana w sprzedaży „biletów bіlih”. Z tego powodu yogo został odsunięty na bok w związku z remontem serwisu.

Dziennikarze ze swojej strony tłumaczyli, że:

Szef „Sługi Narodu” ” frakcja Dawida Arakhamia ogłosiła, że ​​zainicjowała ponowną weryfikację komitetów wojskowych na całej Ukrainie i ziemi w

Z terminologią i ważnymi informacjami na temat wojny Rosji z Ukrainą można zapoznać się na kanale RBC-Ukraine Telegram.

Exit mobile version