Site icon GEO Polityka

Krymskiy Mist to nowa „tomivsya”. Golovne o nowych wibracjach i chi zrujnował smród logistyki Federacji Rosyjskiej

Na moście Krimskim, który jest kręgosłupem kontynentalnej części Rosji, ucichły wibracje. Narazі vіdomo pro serjoznі poshkodzhennya, Діnformatsija o ofiarach.

Doniesienia o tych, którzy zakłócają logistykę okupantów na Moście Krymskim znajdują się poniżej w materiale RBC-Ukraina.

Nowe wibracje na Moście Krymskim: jak to było < p>Po faktycznym przerwaniu 10-miesięcznego okresu, jeśli krymskie miasto 2022 roku dostało ciosu, Ukraina ponownie rzuciła się z wiadomością o nowej „bawowni” na moście.3:20. Okupatsіyna vlada zupinila ruh, miejsce było zablokowane dla samochodów i pociągów. Ogłoszono również przeprawę.

Sergij Aksyonow, „głowa” Krimu, który zadeklarował w sprawie nibito „nadrzędną sytuację na obszarze 145 podpór”, został skomentowane później.

Gauleiter nalegał, aby „przyzwyczaić się, przyjść, aby zaktualizować sytuację”. O godzinie, wezwawszy zwycięski most, tak zwane Ministerstwo Uzdrowisk Krymu, poprosiło „turystów” o wybranie „drogi lądowej” (przejście przez okupowane przez Timchów terytorium Ukrainy), lub , jeśli to możliwe, zatrzymujcie się w hotelach.

Russia ki Telegram-channels napisał, że w końcu to wibuchów, po upadku co najmniej jednego z przęseł mostu. Jednakże, jak z'yasuvalosa zgoda, ruinuvannya suttevishі. Tak więc w jednym prostym biegu jest zrzucany, spadając pod wodę, w drugim – pamiątkowo zabijany. Co oszołomiło ruch na moście.

Przecież przed wjazdem do Krymskiej Mgły ustał kilometrowy korek. Kierowcy samochodów zabytkowych i osobowych zawrócili i wykrzykiwali „wikorystyczne alternatywne trasy lądowe przez„ nowe terytoria ”.

Incydent nie obył się bez ofiar. trafił do szpitala do spłaconego browaru.Tradycyjnie rząd rosyjski zaczął nazywać Ukrainę w USA. Sekretarz prasowy rosyjskiego dyktatora Dmitro Pieskowa powiedział, że „władze Federacji Rosyjskiej wiedzą, kto ma stanąć za mostem krymskim”.

Ponadto Federacja Rosyjska naruszyła prawo karne za artykuł o „ataku terrorystycznym”. Zgіdno z jedną wersją, ukraińskie skutery nibito zasosuvali, zamienione w nadwodne drony z vibuhіvkoy.

Rospropaganda opublikowała wideo z nibito nibit takiego obiektu w pobliżu Sewastopola, który mógłby zaatakować krymskie miasto dziś w nocy.

Strona ukraińska nie wzięła odpowiedzialności za wibracje. W międzyczasie dzherela RBC-Ukraina w SBU została poinformowana, że ​​Służba Bezpieczeństwa i Siły Zbrojne Morskie są do wibuchiwów. Smród nibito zdominował atak na miasto z pomocą dronów powierzchniowych.

“Miasto zostało zaatakowane przy pomocy dronów powierzchniowych. Trudno było dostać się na most, ale było można odejść” – powiedział dżereło.

Wcześniej szef SBU Wasyl Malyuk pokazał, że jest najbardziej legalnym celem dla Ukrainy i ogłosił szczegóły wyjątkowego operacje specjalne po zwycięstwie. Służba prasowa resortu w pośpiechu skomentowała formularz w następujący sposób:

„Słowik, drogi bracie, znowu się prześpię. Tym razem… Dwa! P.S. Muzyka – folk. Tekst – SBU.” nie wchodząc w szczegóły incydentu na moście krymskim, ale stwierdzając, że wszystkie szczegóły były konieczne za zorganizowanie „bawowni” Służby Bezpieczeństwa Ukrainy na bazie naszego zwycięstwa.

Igaemo, jako jeden z symboli reżimu Putina, który nie wykazuje ambicji militarnych, ” powiedział Dekhtyarenko.

Reakcje krótkiej kuli GUR i OP. Zokrema, rzecznik głównego departamentu badań Ministerstwa Obrony Andrij Jusow, stwierdzając, że Główny Zarząd Wywiadu nie komentuje przyczyn katastrofy na Moście Krymskim.

“, – nazywając Jusowa.

Mychajło Podoliak, opiekun urzędnika PO, własnymi słowami tłumaczył, że czy to nielegalne konstrukcje, które zwyciężają w dostarczaniu rosyjskich narzędzi do masakr, są nielegalne. Niezależnie od przyczyn upadku.

Czy nowa „bawowna” zrujnowała logistykę okupantów?

Wijsk-ekspert polityczny grupy “Informacyjna Opozycja” Oleksandr Kowalenko, zwracając uwagę na fakt, że wypadki w następstwie nocnych wibracji uderzyły w sam sukces motoryzacyjny. A to oznacza, że ​​zaliznitsa, której okupanci są koristuyutsya w celu zaopatrzenia własnego wojska, nadal funkcjonuje.

„Płótno samochodu Poshkodzhennya jest dość poważne. Smród będzie wymagał naprawy. Szalenie, od razu sama droga zostanie zamknięta i nie będzie funkcjonowała przez jeden dzień. p>< p>

Z kim ekspert ustali, nie będzie pełnego dochodu z samochodów między Rosją kontynentalną a terminową spłatą Krymu.

„Ta arteria logistyczna, jak zostanie porzucona, będzie działać w odwrotną stronę. Na pewno zmniejszy się płynność ogólnego ruchu transportu samochodowego, będzie on bardziej stopniowy. Ale tutaj jest niuans. Mówimy o transporcie samochodowym , jak wojska rosyjskie za przeniesienie specjalnego magazynu itp. Krym nie płaci tak często za spłaty. Nie jest to najważniejszy magazyn. Ważne są koleje. Co tse poshkodzhennya jest jeszcze ważniejsze jak ogień dla arterii logistycznej. A po drugiej stronie jest kolejna miotła. A to wymaga więcej „piękna”, a także odżywiania.

“Właściwie jest tu zmiana w logistyce kraju o 10-15%, ale jeszcze poważniej, można podciągnąć się o własnych siłach. Poza tym, gdyby doszło do pomyłki (na moście – przyp. ), to tutaj prawa fizyki są takie same dla wszystkich. Nie uwzględniam tego, co moment wibrował, co stawało się pod płótnem samej drogi” – dodaje Kovalenko.

Podobne myśli i ekspert Viysk Vladislav Seleznov. Vіn vvazhaє, scho tsya “bavovna” na krymskim moście w sprawie logistyki okupantów nie jest w kolejce. Oskіlki zalіznichne spolіznichnya nemu trivaє.

“Zaopatrzenie lewej części voisky logistyki wroga załatwia się za pomocą kolei. Nie mam co do tego złudzeń. Może być problem mniej dla transportu cywilnego. jajecznica uruchomienie zabytkowych samochodów przez tzw. „nowe terytoria” (okupowane – red.). Faktycznie prom będzie dostępny dla samochodów osobowych” – powiedział Seleznyow w komentarzu do spotkanie.

Ekspert Vvazha, że ​​podczas przeładunku otrzymanych pociągów rosyjskiego szczebla będzie nadal przesuwał się od pociągów pasażerskich z Krymu do nowych. Zrozum sytuację od strony wojskowej ”- szanuje Seleznyova.

W OK “Pivden” powiedzieć, że jest moment, kiedy taki “casus belli” jest po stronie rosyjskich sił okupacyjnych. Zokrema, Siły Obronne Rzeki Piwdnia Natalia Gumieniuk zdaje sobie sprawę, że ten atak może być rosyjską prowokacją przed kontynuowaniem „ziemi zboża”. Hexpert nie jest odwrócony lepkim hałasem ili il -format.

“Myślę, że honor nie jest warty scynty Vinnnya. Ajako yakscho, proces procesów, to jest mało prawdopodobne mieć nuklearną perspektywę na temat kości. Wersje mogą być tak dobre jak zawsze. Jeśli śmierdzisz rzeczywistością, nie widzisz ich “- powiedział Seleznyov.

Warunki i ważne informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą, przeczytaj na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version