Site icon GEO Polityka

Czy Rosja ponownie uderzy jesienią w branżę energetyczną: myśl eksperta

Od jesieni wojny rosyjskiej wznowiona zostanie budowa obiektów energetycznych na Ukrainie . Jednak nasz PPO będzie lepiej przygotowany, jeśli będzie to konieczne, w zależności od możliwości naszych zagranicznych sojuszników.

O tym koordynator grupy „Informacyjna Opozycja” Kostiantyn Maszowiec w rozmowie z RBC-Ukraine .

„W mojej subiektywnej ocenie nie jest możliwe (ostrzelanie infrastruktury energetycznej – red.) , aby UZP Ukrainy jesienią był lepiej przygotowany, ale „będzie być bardziej odłogiem ze względu na możliwości naszych zachodnich sojuszników.”

„Ale odżywianie tutaj polega na tym, że prowadzisz wojnę z wojną, budujesz na otwartej przestrzeni, jak dają nam sojusznicy – ​​w rzeczywistości stawiasz nasz system PPO w większym błędzie ze względu na możliwości naszych partnerów i sojuszników, a nie z powodu uprawnienia władz. Tobto w budynku, oczywiście nasi sojusznicy powinni zmodernizować BC do tych systemów, a także przeprowadzić te same ogólne usługi techniczne” – powiedział ekspert.

Inne czynniki to transfer win na Ukrainę. Będzie to również znakomita ranga, aby nasze budynki były chronione przed ostrzałem przez odległy pocisk wysokoprądowy.

??? Ale nadal szanuję to, że podczas kampanii zimowej nacisk zostanie położony na obrony naziemnej UPRP”, dodając Mashovets.

do zakrojonych na szeroką skalę strajków na system energetyczny Ukrainy, co skłoniło Ukrenergo do wezwania stanu wyjątkowego i planowanego włączenia elektryczności.

Poniżej wykres.

< p>Jako szef „Ukrenergo” Wołodymyr Kudrycki, który rozpoczął aktywne dostarczanie PPO i pomocy humanitarnej, Ukrainie udało się przejść zimę bez długotrwałych przerw w zasilaniu.

Regulamin i ważne informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version