Site icon GEO Polityka

Daniel Salem podzielił się swoim sukcesem w procesie adopcji dziecka

Prezeser telewizyjny Daniel Salem, mimo rozwodu z żoną, nie zmienił chęci adopcji dziecka, pisze WomanEL.

Powiedział, że na tym etapie jest w kolejce adopcyjnej i już otrzymał pierwszy certyfikat online. Następnie odbędzie się wywiad offline, który prawdopodobnie odbędzie się z psychologami. Czeka go rozmowa, podczas której muszą mu doradzić, które dziecko najlepiej nadaje się do adopcji. Showman wyraził głęboką wdzięczność zawodowym psychologom za wsparcie i rady, których mu udzielają. Zauważył, że jest to bardzo ważne, ponieważ pomoże mu stać się bardziej użytecznym ojcem dla wybranego dziecka.

Oszałamiająca Nicole Scherzinger uderzała w uwodzicielskie formy w strój kąpielowy Mistyczny debiut: YUVI zaśpiewała nową wersję siebie

Danielle Salem wykazuje duże zainteresowanie i poświęcenie w procesie adopcji. Zaznaczył, że swoją miłością i troską chce obdarzyć dziecko potrzebujące rodziny i wsparcia po trudnych życiowych sytuacjach.

/>Daniel Salem z córką. Źródło: instagram.com/daniel_jihad_salem

Daniel Salem wspominał wcześniej o swojej decyzji o adopcji dziecka podczas wojny na pełną skalę na Ukrainie. Podzielał chęć objęcia opieki nad dziewczynką, która straciła rodziców w wyniku działań wojennych. Przypomnijmy, że prezenter wychowuje już swoją 8-letnią córkę Santa Lunę.

Daniel jest bliski spełnienia swojego marzenia o zostaniu ojcem dziecka. Pomyślnie przeszedł już pierwsze etapy procesu adopcyjnego, a potem kolejne.

Nawiasem mówiąc, żona Timura Miroshnichenko niedawno dzieliła trudną drogę adopcji dziecka.

Źródło informacji

Exit mobile version