Site icon GEO Polityka

Ujawniono prawdziwą przyczynę śmierci Lisy Marie Presley

Według lekarza sądowego piosenkarka cierpiała na zrosty spowodowane długotrwałymi powikłaniami operacji bariatrycznej, którą przeszła wiele lat temu, donosi WomanEL.

Magazyn People otrzymał raport, w którym napisano:

Dźwięki przestrzeni i natury: spacer po ogrodzie kosmicznych piosenek Olgi Balandyukh Reese Witherspoon po raz pierwszy skomentowała rozwód < blockquote class="wp-block-quote">

Według lekarza sądowego hrabstwa Los Angeles, 54-letnia gwiazda zmarła w wyniku niedrożności jelita cienkiego. Następstwa definiuje się jako stan spowodowany wcześniejszą chorobą lub urazem. W tym przypadku niedrożność miała postać uduszenia jelita cienkiego spowodowanego zrostami powstałymi po operacji bariatrycznej.

Lisa Marie, piosenkarka, autorka tekstów i jedyna córka Elvisa i Priscilli Presley, zmarła 12 stycznia po tym, jak została przewieziona do szpitala z powodu możliwego zatrzymania krążenia.

Rzecznik Departamentu Szeryfa Hrabstwa Los Angeles powiedział wówczas, że ratownicy medyczni przybyli na blok 5900 Normandy Drive w Calabasas w Kalifornii aby zająć się kobietą w wieku 50 lat, która nie oddychała. Po przybyciu na miejsce ratownicy medyczni rozpoczęli reanimację i zauważywszy, że pacjentka „wykazywała oznaki życia”, przetransportowali ją do miejscowego szpitala, gdzie zmarła.

Lisa Marie. Złoty Glob 2023. Źródło: People

Przypomnijmy, że Presley zmarła zaledwie dwa dni po wizycie na „Złotym Globie” 2023 z mamą i gwiazdą „Elvis” Austin Butler, którego rola Króla przyniosła mu nagrodę dla najlepszego aktora w filmie dramatycznym.

Źródło informacji

Exit mobile version