Site icon GEO Polityka

Balet dla każdego: Ekaterina Kukhar stworzyła własną kolekcję stylowych ubrań

Ukraińska primabalerina Ekaterina Kukhar i wiodąca ukraińska marka Cabanchi zadziwiły świat swoim nowym projektem — wyjątkową linią ubrań inspirowaną estetyką baletu, pisze WomanEL. Ta współpraca zaowocowała na rynku modowym delikatną, elegancką i wygodną kolekcją, która odzwierciedla wewnętrzny świat samej tancerki.

Cabanchi. Źródło: cabanchi.com

Producenci odzieży Cabanchi przeprowadzili badania i zainspirowali samą Catherine do stworzenia tej wyjątkowej kapsuły. Zawiera różnorodne elementy garderoby takie jak topy, t-shirty, spódnice, bolerka, opaski, dresy, miękkie komplety ze spodenkami, legginsy, swetry rozpinane oraz komfortową bieliznę. Wszystkie pokazane elementy są modne.

Klasyczna Barbie: Margot Robbie zmieniła kolor z różowego na czarny Meerkur mówi o osiągnięciu szczęścia w uzdrawiającej piosence Kapsuła ubrań Ekateriny Kukhar i Cabanchi. Źródło: cabanchi.com

Wszystkie stroje z tej kolekcji są tak wygodne, jak to możliwe i zostały opracowane pod kontrolą Kukhar. Dla tancerzy szczególnie ważne jest poczucie swobody i komfortu, dlatego każdy szczegół został starannie dopracowany. Dzięki tym stylowym rzeczom każda kobieta może poczuć się jak prawdziwa baletnica i być w zgodzie ze sobą. Odzież basic można łatwo łączyć z tą linią, co pozwala stworzyć idealny wygląd na każdą okazję.

Kapsuła odzieży autorstwa Ekateriny Kukhar i Cabanchi. Źródło: cabanchi.com

Jednak ten projekt nie ogranicza się do mody. Wraz z wydaniem pięknych ubrań marka Cabanchi stara się wspierać Kijowskie Państwowe Profesjonalne Kolegium Choreograficzne, na czele którego stoi sama Ekaterina Kukhar. Zespół marki już zaczął przekazywać pieniądze na remont uczelni.

Ta kapsuła odzieżowa połączyła światy stylu i tańca, dając każdemu możliwość usłyszenia rytmu w swoich sercach i przyłączenia się do akcji charytatywnej. W strojach „Cabanchi” i Catherine można poczuć czarującą estetykę sztuki baletowej. A także odkryj w sobie wdzięk i majestat.

Przy okazji, niedawno Ekaterina Kukhar powiedziała, że ​​zdecydowała się na dietę i podzieliła się, dlaczego.

Źródło informacji

Exit mobile version