Site icon GEO Polityka

Etniczna ukraińska marka przygotowała dania na imprezę Kylie Jenner

Kylie Jenner, słynna amerykańska przedsiębiorczyni i gwiazda reality TV, zaskoczyła swoich fanów stylowym i ekskluzywnym wyborem. Tym razem bizneswoman postanowiła dodać element ukraińskiego smaczku do swojego domowego przyjęcia, wykorzystując dania znanej ukraińskiej marki Gunia Project, pisze WomanEL.

Gunia Project to innowacyjna marka, która ucieleśnia ludowe dziedzictwo w znakomitych dziełach sztuki. Ich kolekcje są unikalnym połączeniem tradycyjnych wpływów etnicznych i kreatywnego rzemiosła. Każdy stworzony przedmiot odzwierciedla głębokie zrozumienie i szacunek dla tradycji kulturowych.

Już nie razem: Ricky Martin ogłosił rozwód z mężem Weź to do siebie: Alena Omargalieva pogratulowała ukochanej z okazji jej rocznicy w delikatnej piosence Źródło: guniaproject.com

Kylie Jenner podzieliła się swoją pasją do tych produktów, publikując zdjęcie na Instagramie. Na zdjęciu piękny stół udekorowany kwiatami, sztućcami i słodyczami. Szczególną uwagę zwrócono na zastawę stołową, którą influencerka wybrała na to wydarzenie. Na białych serwetkach widniał zestaw o nazwie „Indigo Ceramic”, który Gunia Project uruchomiła we wrześniu 2020 roku.

Biurko Jennera z zestaw z Projektu Gunia. Źródło: instagram/kyliejenner

Dobrą nowiną wstrząsnęła sama Gunia Project, która nie mogła się oprzeć i opowiedziała o tym na swoim Instagramie. Marka udostępniła zdjęcie i wyraziła zachwyt, że gwiazda wybrała ich produkty na swoje wydarzenie.

Gunia Brand Publication Project” . Źródło: instagram.com/gunia_project

Firma pasjonuje się rękodziełem, wykorzystując szczegóły tradycyjnej kultury do tworzenia luksusowych ręcznie robionych designerskich produktów. Dzięki unikalnemu wzornictwu Jenner zdecydowała się nakryć do swojego stołu naczyniami z Projektu Gunia. Luksusowe ozdoby na ceramicznych talerzach i filiżankach dodały szczególnego uroku przyjęciu Kylie.

Nawiasem mówiąc, ukraińska marka Anna October ubrała niedawno słynną amerykańską modelkę Hailey Bieber.

Źródło informacji

Exit mobile version