Site icon GEO Polityka

Nie chcę innego rozwiązania wojny, nie chcę, żeby Ukraina wygrała – Prezydent Republiki Czeskiej

Prezydent Czech Petr Pavel potwierdzający poparcie Ukrainy, jaka w agresji Federacja Rosyjska, oświadczyła

W tej sprawie, Pawło, po zadeklarowaniu tego podczas śpiącego wywiadu z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim w Prazi, przekazuje RBC-Ukraina z prośbami o wyemitowanie krótkiej wiadomości ngu.

Przywódca czeskiego państwa wysoko cenił męskość, za którą naród ukraiński walczy z rosyjską agresją.

„Staramy się wspierać Ukrainę. Ukraina natychmiast przystąpiła do własnego kontrataku, aby pokazać całej światu, że Rosja nie jest taka silna, powiedział całemu światu” – mówi wino.

Więc Paweł potwierdził, że poparcie Ukrainy „przed naszą komórką”.

„Chcemy mieć pewność, że Ukraina zwyciężyła, że ​​wszyscy zwyciężyli, że wartości zostaną ocalone, na których będzie nasze wsparcie… Można inwestować w naszą zachętę i pomoc oraz presję” – powiedział czeski prezydent .

konteksty win o historycznych paralelach z sytuacją w Czechach w drugiej połowie ubiegłego wieku.

“Popieramy Ukrainę w tym, o co jeszcze do niedawna walczyliśmy o naszą niepodległość, o możliwość samodzielnego podejmowania decyzji, chcemy podporządkować się każdej organizacji. Chcieliśmy mieć przyjazne wsparcie kraїni” – powiedział Paweł .

Tak więc powiedziałem, że agresja Federacji Rosyjskiej nie jest winna matczynemu sukcesowi. W przeciwnym razie inne mocarstwa ucierpią.

„Nie chcę innego rozwiązania wojny, takiego jak zwycięstwo Ukrainy. Nie daj Boże, jeśli Rosja wygra, wtedy wszystkie nasze wspierające wartości zostaną wyczerpane”, podkreślił Prezydent Republiki Czeskiej.

< p style="text-align: center;">Wideo: Zełenski i Paweł rozmawiają na briefingu w Czechach

Wizyta Zełenskiego w Czechach

6 kwietnia Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski po wizycie w Bułgarii przybył z oficjalną wizytą do Czech. Na czele stoi głowa Ukrainy, trzymająca go znokautowanego przez Chem Króla króla Piotra Pawła.

Prezydencki Stolica Czech prowadził rozmowę.

Przed ministrem spraw zagranicznych spraw Republiki Czeskiej, Jan Lipavsky, stwierdzając, że sankcje wobec Rosji są zbyt niskie, aby pozbawić je godnego przedłużenia kіl rokiv. Liderzy Czech będą minimalizowali stoki z Kremla poprzez swoją agresję na Ukrainę. chotiri kiedyś zwiększyli swoją sprzedaż.

Przeczytaj regulamin i ważne informacje o rosyjskiej wojnie z Ukrainą na RBC- Kanał ukraińskiego telegramu.

Exit mobile version