Młodzieżowa drużyna Ukrainy głośniej pokonała Hiszpanię w finale EURO-2023

Wybór Ukrainy U-21 rozpoznał wady przedszkolne u hiszpańskiej młodzieży w 1/2 fina na Mistrzostwa Europy 2023 rok.

Szczegóły walki – od gwiazd RBC-Ukraina.

Euro-2023, 1/2 finału

Hiszpania U-21 – Ukraina U- 21 – 5:1

Bramki: Ruys, 17, Sunset, 24, Blanco, 54, Aimar Oros, 68, S. Gomez, 78 – Bondarenko, 13

Od pierwszych jęków Pireneje leciały do ​​przodu. Niebezpieczne lata bicia Wołodii Trubiny zaczęły winić mayzhe vіdrazu. Axis Sunset po przebiciu się przez mittevo, a następnie bramkarz wyciągnął piłkę z górnego kuta. Dali Baenie, po przeprowadzeniu uderzenia skośnego w dalekim dystansie – podwyższeniu postawy.

Szwedzka piłka ukraińskiej młodzieży stała się nie do zatrzymania. Mudryk z lewego wejścia na karny majdanczik ryknął obrońcom i uderzył Bondarenki kilka metrów na dziesięć, posyłając piłkę do bramkarza. Tenas buv spіymany w drodze.

To prawda, od dawna nie należą do czołówki „niebiesko-żółtych”. Hiszpania U-21 wygrała za trochę pieniędzy, aby zakończyć drugie rozdanie. Długoterminowe podanie do Ruisy miały Pirenejki, czego efektem była piłka Brażki, która wyszła z Trubinima na skraju rzutu karnego – 1:1. Ile razy porażka Ukraińców stawała się w strefie wsparcia. Po rykoszecie piłka oparła się o Sunset, który z zimną krwią wbił piłkę do siatki, kradnąc Ukrainie U-21.

Do końca pierwszej połowy „niebiesko-żółci” próbowali zmienić inicjatywę. Ważniejsze jest jednak posiadanie piłki pod rządami Rusłana Rotana tylko w górnej połowie. W rzeczywistości przed przerwą powstał jeden moment smrodu – Mudryk vykonav unosił się z flanki, a Sikan wykonał świetną robotę i przedarł się przez powietrze, a Tenas cofnął piłkę.sya. Np. Bondarenko przebijający się z linii karnej po podaniu piątego do Sudakowa – nad poprzeczką. Buli i іnshі próbują, ale 54. khvilinі “blue-zhovtі” przegapił trzecią.

Przy przedłużającym się ataku na Hiszpanię U-21 Ruiss Ukraińcy mieli zły dzień, ale nie na długo. Niedaleko Bondarenka wibrował na Sudakovie, wyprzedzając Blanco, a następnie maisterno uderzył w dalszą łodygę. Po zdobyciu trzeciego gola Ukraińcy opuścili ręce jak na komendę.

Natomіst “Furiya Roch” już grał dla własnej satysfakcji. Hiszpanie z łatwością przebijali się przez środek boiska i raz po raz pogarszali sytuację pokonując supermana. Zreshtoy, tse wywołał jeszcze dwa gole. Po pierwsze, Aimar Oros, który poświęcił godzinę na zaakceptowanie, obrabował piłkę, ocenił sytuację i skutecznie strzelił. Następnie Sergio Gomez awansował po kontrataku Pirenejczyków technicznie podkręcających piłkę w pierwszej dziewiątce – 5:1…

Ostatnie zachcianki zamieniły się w formalność. Ukraińcy nie zdążyli wstać w rahunce. Natomist hiszpańska młodzieżówka virishila, która zdobyła pięć bramek, aby uczcić kapitulację drużyny Rotan. Ponadto młodzieżowa drużyna Hiszpanii została superbohaterem Anglii U-21 w finale.

Przeczytaj regulamin i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraine w Telegramie.< /p>