Site icon GEO Polityka

Dziwaczna ekstrawagancja: Tom Brown zmienił tradycyjną ideę pokazów mody

Oryginalny pokaz został wystawiony podczas Paris Haute Couture Week przez amerykańskiego projektanta Toma Browna. Dziwaczna ekstrawagancja z nutą humoru i melancholii została zaprezentowana 2300 osobom, z których tylko 300 okazało się prawdziwymi ludźmi, według WomanEL. />Tom Brown zmienił tradycyjne wyobrażenie o pokazie mody. Źródło: Instagram

W legendarnej Operze Paryskiej Garnier tysiące identycznych kartonowych twarzy w odcieniach szarej melancholii kontemplowało przedstawienie teatralne. Każdy kartonowy obraz był ubrany w charakterystyczny dla marki garnitur.

Wokalista Vadim Oleinik zmienił zawód Wezwano karetkę pogotowia dla Victorii Bulitko

Raz Tom Brown po raz kolejny udowodnił, że potrafi stworzyć cuda w niepowtarzalnym, teraz couture, stylu. Imponująca kolekcja zawiera wiele szarych garniturów i płaszczy Thom Browne z fantazyjnymi krojami i zdobieniami.

Kapryśna ekstrawagancja Toma Browna. Źródło: Instagram Kapryśna ekstrawagancja Toma Browna. Źródło: Instagram Kapryśna ekstrawagancja Toma Browna. Źródło: Instagram Kapryśna ekstrawagancja Toma Browna. Źródło: Instagram

Całego cudu dopełniają niesamowite wzory na tkaninach: pejzaże małych miasteczek, linia brzegowa z żaglówkami i trójwymiarowy wzór chmur.

Nie pominięto postaci w dzwonowatych kapeluszach i za dużych bufiastych płaszczach, a także „ludzi gołębi”.

Główną cechą spektaklu była idea przyjęcia gości, m.in. Diane Keaton, Cardi B, Anna Wintour i Base Luhrmann na scenie przed kartonową publicznością.

Tom Brown zmienił tradycyjną ideę pokazu mody.

Chciałem zmienić tradycyjną ideę pokazu mody i sprawić, by wszyscy siedzieli na scenie w ramach pokazu. Lubię sprawiać, by ludzie czuli, że są częścią tego, co robię,

zauważył Brown.

Motywem przewodnim programu był 80. hit zespołu Visage Fade to Szary. Według świeżo upieczonej projektantki, główna bohaterka siedziała na dworcu, rozmyślając o swoim życiu i nie była zbyt szczęśliwa. A potem nagle zobaczyła, jak pojawiają się wszystkie jej fantazje.

Zanikanie do szarego. Źródło: Instagram

Zdaje sobie sprawę, że jej życie było lepsze niż myślała. Dlatego nie wsiadła do pociągu,

projektant wyjaśnił ideę swojego pokazu.

Pierwsza kolekcja Toma Browna couture zostanie zapamiętana na długo długi czas. i nie tylko swoją oryginalnością, ale także umiejętnością dokonania zwykłego cudu, którego zawsze nam brakuje w codziennym życiu.

Tutaj możesz dowiedzieć się o milionie dolarów na kolanach.

Źródło informacji

Exit mobile version