Site icon GEO Polityka

Zapłać za „єVіdnovlennya”. Shmigal osiągnął moc wzywającego

Uryad kieruje 4,4 mld hrywien na realizację programu „Event”, a także rozpatrywanie wniosków od obywateli o yu władzy jest słusznie respektowane. Konieczna jest jak największa mobilizacja i pomoc ludziom w zakończeniu prac naprawczych przed zimnem.

Doradzamy RBC-Ukraine w sprawie wniosków o wniosek premiera Ukrainy Denisa Szmigala.< /p>

„Trzecim zadaniem jest rocznica rocznicy. Priorytety zostały ustalone. Utworzono zasoby akumulacyjne. Utworzono zespoły. Musimy ciężko pracować, aby wykonać pierwsze duże prace przed nadchodzącą zimą” – czytamy w oświadczeniu. kąpiel Wzmocnienie є Fundusz na likwidację dziedzictwa brutalnej agresji. Nowy zgromadził 62 miliardy hrywien, z czego 23,7 miliarda hrywien zostało już przeznaczonych na przyszłość.

“Zokrema, 4,4 miliarda hrywien przeznaczonych na realizację programu” Yevdnovlennya. instr.

Za co Shmigal dorіknuv mіstsevіy vlady

Szef w porządku, wyznaczył, że przetwarzanie wniosków przez mіstsevіy vlady powinno być zrobione poprawnie. Odszkodowanie wystarczy tylko na powtórzenie setek błędów.

„Jeszcze raz powiem łysy: mobilizujmy się jak najwięcej, dajmy ludziom zasoby do obecnych mrozów, żeby smród dogonił dokończyć prace remontowe” – dodaje Szmihal.

„єVіdnovlennya”

10 maja na Ukrainie ruszył program „Renesans”, w ramach którego Ukraińcy zapłacą grosze za pieniądze i kosztów utrzymania.

W pierwszym etapie Gabinet Ministrów zapłaci grosze osobom, które potrzebują kosmetycznych napraw życia. Organizacja już zaczęła rozszerzać program.

Przed programem pomocy publicznej „єVіdnovlennya” można również dołączyć do firmy zajmującej się sprzedażą materiałów ratunkowych i świadczeniem usług dla remont mieszkania.

Warunki i ważne informacje o iynu Czytaj Rosja przeciwko Ukrainie na kanale Telegram RBC-Ukraine.

Exit mobile version