Site icon GEO Polityka

Sto tysięcy dolarów. W yakomu dzielnicy Kijowa mieszkał na drodze

Kijów jest oficjalnie podzielony na 10 dzielnic, mieszkania w strefie skóry są sprzedawane za niższą cenę ceny ceny. W niektórych dzielnicach mieszkania mogą być znacznie tańsze, aw innych bogatsze Naydorożcze w Kijowie – rejon Peczerski

To jedna z najbardziej prestiżowych i najbardziej prestiżowych dzielnic miasta. Od dawna wiadomo bogatym, że niesforność (jak komercyjna, więc zhitlova) jest tutaj znacznie droższa, niższa we wszystkich innych częściach stolicy. Tu koncentruje się biznes i życie miasta. Ponadto ten obszar jest ograbiany z polityki biznesowej, aby żyć.

Zdjęcie: Ceny na drugim piętrze Peczerska w pobliżu dzielnic Kijowa (infografika RBC-Ukraina)

Dzielnica Pechersky ma główne zabytki kultury, prestiżowe hipoteki przemysłowe, biura i centra handlowe w łatwo dostępnej lokalizacji. Posadzono tu ponad 600 obiektów upadku kultury i bezosobowych pomników architektury, w tym domy Budinoka i chimery architekta Gorodeckiego, Pałac Mariacki, Ławrę Kijowsko-Peczerską.

W tej dzielnicy znajduje się wiele starych dworów zostały zachowane z architektury samobieżnej. W Peczersku można też znaleźć bezimienne kredyty hipoteczne, ekskluzywne restauracje i kluby.

Zdjęcie: Budynek Narodowego Banku Ukrainy (< /em> Wikipedia.org)

Okręg Lipki uważany jest za centrum życia politycznego. Tutaj znajduje się Urząd Prezydenta, Narodowy Bank Ukrainy, Rada Najwyższa i inne instytucje.

Według danych analityków Lun.ua, niesforność w Pecherska Koshtu jest droższa, niższa w innych dzielnicach miasta, navit roztashovaniy w pobliżu centrum Kijowa. Tutaj życie jest droższe, zarówno do wynajęcia, jak i na sprzedaż. Również tutaj do wybudowania i sprzedaży bardzo dużo lokali użytkowych o różnych formatach i metrażach. І cena za metr kwadratowy jest taka sama.

Skilki koshtuє kupić mieszkanie w tym regionie

Ceny za mieszkanie w dzielnicy Pechersky płacą ci, którzy mieszkają w Kijowie jeszcze bogatszy rokіv pospil. 2023 nie jest winny: dla hołdu Lun.ua cała dzielnica zajmuje pierwsze miejsce na ćwierć metra kwadratowego na głównym i drugorzędnym.

Średnia cena mieszkania w rejonie Peczerska będzie na początku 2023 r., średnia cena jednopokojowego mieszkania w drugiej dzielnicy to 126 tys. dolarów. Dla Povnyannya średnia cena dla rejonu Podilskiego wynosi 57 000, a dla Svyatoshinsky – 45 100.

Średnia cena dwupokojowego mieszkania na rynku wtórnym w rejonie Peczerskim wynosi 183 000 dolarów, dla Podolskiego – 8 000 , a dla Svyatoshinsky – 66 200.

Średnia cena trzypokojowych mieszkań w Peczersku wynosi 303 000 dolarów, dla Podolskiego – 113 800, a dla Svyatoshinsky – 80 000 dolarów.

Zdjęcie: Różnorodność mieszkań na rynku wtórnym w Rejon peczerski w Kijowie (infografika RBC-Ukraina)

Ceny w Novobudovy w tym regionie również są wysokie. Na przykład var_st mieszkania w pobliżu kompleksu premium Tetris Hall w pobliżu stacji metra Olimpiiska Startu wynosi 247 tysięcy dolarów. W kompleksie “Novopecherski Lypki” – od 188 tys. dolarów, aw kompleksie mieszkaniowym Trayan Towers – od 268 tys. dolarów.

Zdjęcie: Wycena Novobudovi w rejonie Pechersk Kijowa < /em>(lun.ua)

Jakie są ceny wynajmu mieszkań w pobliżu dzielnicy Peczersk

Wynajęcie mieszkania w pobliżu dzielnicy Pechersky jest również prawie niemożliwe za rozsądne ceny. Vtіm, nie wystarczy położyć dużo pieniędzy nie tylko w mieszkaniach roztashuvannya w „bogatym” obszarze, ale także w samym życiu innych czynników. Ceny wynajmu zaczynają się od 7 000 hrywien i mogą wzrosnąć do nieskończoności, jeśli mieszkanie zostanie wyremontowane.

Okaż szacunek. Wynajmij mieszkanie klasy premium na Peczerskiej może trochę droższe. Na przykład poproszono nas o godzinę na znalezienie mieszkań do wynajęcia za 100-150 tysięcy hrywien miesięcznie.

Zdjęcie: Zastosuj cenę za wynajem jednopokojowych mieszkań w dzielnicy Pechersky (zrzut ekranu ze strony flatfy.ua)

Reputacja historycznego i biznesowego centrum stolicy jest od dawna ugruntowana za dzielnicą Pechersky. Nic dziwnego, że szanująca się dzielnica ma droższe miasto.

Tsikavo, że Peczerski jest najmniejszym ze wszystkich okręgów metropolitalnych. Jego powierzchnia wynosi mniej niż 27 kilometrów kwadratowych. W Maiży 18% dzielnicy zajmują tereny zielone: ​​można tu znaleźć 26 ogrodów publicznych i 7 parków obrazkowych.

Zgadywanie, kupno domu w Kijowie w 2023 roku za mniej niż 25 000 dolarów jest praktycznie nierealne . Jednak propozycje budżetowe wciąż krążą. Napisaliśmy, Skіlki koshtuє і jakby patrząc jak znalezione mieszkanie w Kijowie.

W międzyczasie realtori przewidują wzrost cen za wynajem mieszkania w Kijowie jesienią . Stało się jasne, że skіlki koshtuє wynająć mieszkanie w Kijowie.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version