Site icon GEO Polityka

Usyk – F'yuri. Jubileuszowy mecz bokserski w 2023 roku nie odbędzie się

Pokonanie o tytuł absolutnego mistrza świata w wadze ciężkiej pomiędzy Ołeksandrem Usykiem a Tysonem Furym, nie imovirnіshe , nie jest już możliwe jej zorganizowanie.

Według dziennikarza talkSPORT, Michaela Bensona, RBC-Ukraina wysłała wiadomość na osobisty Twitter informatora.

Nie będzie żadnego mecz między Usykiem a F'yuri. Teraz potencjalna walka o pasy mistrzowskie WBO, WBA, IBF, IBO i mistrza WBC została ogłoszona za godzinę na rok 2024.

Ukrainka i „Król Cyganów” mogli rywalizować w turnieju o tytuł mistrza świata najsilniejsi bokserzy przeciwko Arabii Saudyjskiej ii. Firmę Usyk i F'yuri Muggle tworzyli inni vazhkovagoviki – Brytyjczyk Enton Joshua i Deontay Wilder z USA. Utіm, promotor Frank Warren mówił trochę o posiadaniu domu.

„Tyson F'yury nie walczy na piersi z Ołeksandrem Usykiem w Arabii Saudyjskiej. Przypomina pojedynek w Królestwie Otrzymanym”, Benson ujawnił szczegóły .

Wcześniej „Król Cyganów” miał ultimatum, by na nowo wymyślić ruchy Usyka. Ukrainiec jest winny nagrania wideo z wibracjami przed F'yuri. Nowy mistrz kilku bokserskich organizacji wola ujawnił “prawdę” o widokach zjazdu walki.

Przed słowem, wcześniej MKOl opuścił członkostwo International Boxing Association (IBA) w organizacji wystarczy.

Warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą, przeczytaj na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version