Site icon GEO Polityka

Atak rakietowy na Kramatorsk: liczba ofiar wzrosła do 8, wśród nich są dzieci

W Kramatorsku liczba ofiar rosyjskiego uderzenia rakietowego po aktualizacji wzrosła wzrosła już do 8 osób. W środku troje martwych dzieci. Eksploracja blokad trzech i pod sztuczkami może zostać przytłoczona przez większą liczbę obywateli.

O pomocy RBC-Ukraina dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (MVS).

Aplikacja ma informacje o tych, że takie dane pojawiły się po nocnej pracy z poszukiwaniem zatorów w okolicach Kramatorska.

“O godzinie 7:00 było około 8 zabitych, w tym troje dzieci. Kolejne 56 osób zostało rannych” , – poinformowało ministerstwo.

Departament wyjaśnił, że roboty odpowiadają za wszystkie wyspecjalizowane służby: policjantów, psychologów, ratowników medycznych, wibuhotechnikę, śledztwa śledcze i kryminalne.

< p> więcej ludzi. Roboty też trwają”, czytamy w publikacji.

Atak rakietowy na Kramatorsk

Wojska rosyjskie wystrzeliły z przeciwlotniczego systemu rakietowego S-300 w celu przeprowadzenia ataku rakietowego na Kramatorsk wieczorem 27 października. Bulo zavdano trafił do kawiarni w centrum miasta, de bulo bogaty vіdvіduvаchіv, a także sektor prywatny. Bilenka.

Na misji wystrzelono rakiety proroków pod Kramatorskiem. Її powierzchnia złożona 30 mkw. Spіvrobіtniki DSNS zgasły pół dnia, a na miejscu pod podії przeprowadziły prace poshukovo-ryatuvalnі. Późnym wieczorem wiadomo było o 4 zabitych (w środku milczy) i 47 rannych (wśród nich było też dziecko). Dodajmy, że w pobliżu wsi Bileńka rannych zostało 5 cywilów, jakby wieczorem byli w domu.

Za faktem ataku rakietowego na Kramatorsk stało jasne śledztwo poprzez naruszenie prawa prawa tej wojny (część 1, 2 artykułu 438 Kodeksu karnego ziem ukraińskich).

Więcej szczegółów na temat ataku rakietowego na Kramatorsk, czyli reakcji urzędników ukraińskich i zagranicznych – czytaj w materiały RBC-Ukraina.

Warunki i ważne informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą, przeczytaj na kanale RBC-Ukraina na Telegramie.

Exit mobile version