Reprezentacja Ukrainy U-21 zapewniła Hiszpanii zwycięstwo na EURO-2023

Mecz 3. kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy zakończył się remisem i młodzieżowe drużyny Ukrainy i Hiszpanii.

Szczegóły dotyczące walki – od RBC-Ukraina.

Euro-2023, faza grupowa, grupa B

Hiszpania U -21 – Ukraina U-21 – 2:2

Bole: Zhelizko, 49 (samobój), Ruys, 90 – V'yunnik, 43, Sudakow, 81 (karny)

Uraziwszy trenerów w rundzie finałowej, zwolnili nieoptymalne magazyny. Zokrema, Rusłan Rotan zdobył 9 zmian w meczu z Rumunią. Miejsce na starcie zajęli na przykład bramkarz rezerwowy Neshcheret i napastnik V'yunnik.

Brama zamieszania pojawi się już w debiucie. Tse Ocheretko zobaczył nieoczekiwane podanie w górnej połowie i zorganizował moment strzelecki dla Hiszpanii U-21. Utіm, Camellio pokonał Neshchereta bez zbliżenia w walce w zwarciu.

W tym roku bramkarz okazał się wyjątkowo inteligentnym epizodem. Vіn namagavsya szybko wprowadziła piłkę do grupy po siekaniu, ale po wbiciu się w nogę oddała piłkę Riquelmie. Pomocnik drużyny grosza o radościach z szybkiego wprowadzenia piłki do siatki. Prote, sędzia faulował Neshchereta.

A tymczasem wyeliminował groźbę ułaskawienia dla Saluka w pobliżu własnej bramy, nie pozwalając Camellio przebić się z akcentem. W rzeczywistości ukraiński młodzieniec zamienił pierwszą naprawdę niebezpieczną chwilę w bramkę – Nazarenko zdominował podanie solo na prawym skrzydle i zawisł nad linią pola, a V'yunnik słynnie uderzył głową.

Cóż, prawda jest taka, że ​​w czołówce ukraińskiej selekcji U-21 nie trwało to długo. Seria ułaskawień w obronie wciąż przekraczała granicę. W debiucie drugiej połowy Riquelme zwymiotował niepewnym strzałem, próbując wygrać sierotę z dystansu i przyjmując natomistę w Zhelizko, gdy piłka przechyliła się za linię – 1:1.

Ukraińska młodzież . Obrona na brzegu Neshcheret przeżywała ciężki kryzys, jeśli „Furiya Roha” próbowała zwiększyć lokalny sukces na polach bitew. Ten zespół realizuvat teritorialnu perevaga pіreneyska nie mógł.

Krok po kroku selekcja młodzieży z Ukrainy rozbiła obóz. Seria zamienników dodała zmienności z przodu. Jeśli chcesz zobaczyć rahunok „niebiesko-żółty”, wystarczy banalny. Sierota wywalczyła długoterminowe podanie z górnej połowy na głowę Sikana, a ten ostatni otrzymał ułaskawienie od supernika i postawił się z faulowanym bramkarzem.

Werdykt arbitra był jednoznaczny – kara. Do punktu napastnika kolegi z drużyny pіdіyshov Sudakov. Pomocnik z zimną krwią zrealizował jedenastometrową piłkę i bramkarz Hiszpanii U-21 w różnych kwartach.

Kolejna piłka Ukraińców rozegrała piłkę w ostatnich 10+ zwycięstwach. Pіreneytsі rzucili się, by wygrać, a chłopcy Rotan zaczęli łapać supernika w kontratakach. Jednak pierwsi osiągnęli swoje cele. Przez resztę głównej godziny Ruys przeżywa przestrzeń operacyjną i technicznie pokonuje Neshcheret. Również reprezentacja Ukrainy wysłała kolejne miejsce w grupie B iw środę rozpoznała swojego superzawodnika w ćwierćfinale.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o rosyjskiej wojnie z Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.