Site icon GEO Polityka

Chi przenoszący Federację Rosyjską „Wagnerivtsiv” na Białoruś po zamieszkach Prigożyna: raport GUR

Nie ma żadnych informacji, że rekruci Wagnera przegrupują się i przeniosą na Białoruś. Dla pozostałych vysnovkіv slad pokat.

O tse poinformuj RBC-Ukraina o prośbie skierowanej do Andrija Jusowa, przedstawiciela Głównej Dyrekcji Badań Ministerstwa Obrony Ukrainy, na antenie krajowego teletonu .

„Stosovno Białoruś, zróbmy to dobrze. Niewiele jest informacji o tych, którzy naprawdę systematycznie przegrupowują się i przechodzą na Białoruś. Deklarowane politycznie” – powiedział Vin.

Dії Łukaszenka

Co to jest szef białoruskiego reżimu Oleksandr Łukaszenka godny, to za słowami rozvіdnika, on jest daleko zwycięski sytuacji we własnym interesie, „podnosząc stawki i poprawiając swoją pozycję”.

Dlaczego Prigożyn nie jedzie do Moskwy

Komentując opinie Jewgiena Prigożyna, szefa PVK Wagnera, i właśnie dlatego nie pojechał do Moskwy, powiedział, że „jest to proces publiczny i nie jest to proces publiczny”.

„Liczby dźwięczne i liczby rzeczywiste mogą zostać wstrząśnięte. Zabrzmiało to swojsko, a wynik może zostać całkowicie wstrząśnięty. Obserwujmy dalsze kroki, a wtedy będzie bardziej oczywiste, kto naprawdę wygrał”, dodaje Yusov.

Zamach stanu Prigożyna < p>24 Rozpalony do czerwoności szef kompleksu wojskowego Wagnera Prigożyn, który zadeklarował Moskwie „pochid” po przedłużającym się konflikcie z ministrem obrony Federacji Rosyjskiej Siergiejem Szojgu, który był apogeum apogeum fakt, że jak nibito rosyjska armia zaatakowali obóz rekrutów Prigożyna. W przeddzień wieczoru 24 Czernia Prigożyn ogłosił, że dopuścił się zamieszek, nie docierając do oddalonej o 200 km stolicy Federacji Rosyjskiej.

Podczas której służba prasowa szefa białoruskiego reżimu Ołeksandra Łukaszenka przed oświadczeniem Prigożyna o impucie „marszu na Moskwę” powiedziała, że ​​białoruski dyktator nibito umył bandę „wagneriwców” rozpoczętą deeskalacją. Dlaczego Prigożyn powiedział, że pojechał do Moskwy – przeczytaj artykuł RBC-Ukraina.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version