Site icon GEO Polityka

Doprowadzenie cen granicznych na hurtowym rynku energii elektrycznej do poziomu ЄС є wola na Ukrainie – ekspert

Ustanowienie taryf na ukraińskim hurtowym rynku energii elektrycznej na europejskim rіvnі є wole yazannyam Ukraina przed Energetycznym Spiwtowarystem.

O celu zachęcenia RBC-Ukraina do wspierania Centrum im. Wołodymyra Omelczenki Razumkowa dla projektów energetycznych.

„Dopuszczenie systemu energetycznego Ukrainy 16 czerwca do Europejska ENTSOE – największy projekt inwestycyjny na Ukrainie w całej historii. Aby zbadać potencjał projektu, możemy opracować łączenie rynków. ї єvroіntegraсії”, – przypisanie wina do w trakcie końcowej dyskusji nad projektem uchwały Krajowej Komisji do Walki z Przestępczością Gospodarczą w sprawie ustanowienia limitów cenowych na rynku energii elektrycznej.

Omelczenko domyślał się również, że obniżenie cen granicznych na hurtowym rynku energii elektrycznej do poziomu europejskiego oraz popyt na Ukrainę . “Nie ma innego rozwiązania, jak pokonać wole Ukrainy przed Energetycznym Związkiem Zawodowym w ramach podobania się Ukrainie – UE” – dodając wino.

prąd przez pułap cenowy.

“Według moich prognoz cena nie rośnie, nawet jeśli w Persh Cherg ustala ją napój promujący płaskowyż, który dziś na Ukrainie przez wojnę jest wyjątkowo niski”, dodaje wino.

Chyba szef “Ukrenergo” Wołodymyr Kudrycki powiedział, że konieczna jest liberalizacja cen na rynku energii elektrycznej, aby import z Europy mógł być swobodnie wydawany na Ukrainie i pomagał zrównoważyć system energetyczny.

< p> Warunki oraz ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą przeczytane na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version