Site icon GEO Polityka

Prigożyn z „wagnerytami” jedzie do Moskwy: co wiadomo o buncie w Rosji

Vagner PVK batt Jewgienij Prigożyn powiedział, że bojownicy jadą do Moskwy, abi” powstań od nieprawości”. Krytykowałeś ukraińską kulturę w Rosji, w tym z dyktatorem Wołodymyrem Putinem.

RBC-Ukraina śledzi sytuację z zamieszkami w Rosji w formacie online.

Co wiesz o zamieszkach:

15:52

Kerivnik z Kancelarii Prezydenta Ukrainy Andrij Yermak, wyrażający swoje poparcie w Rosji.

15:43

Ukraińscy partyzanci z pośpiechu “ATESZ” przypominają, że “Wagneriwci” szykują się do zakupu rosyjskich magazynów z bronią jądrową. W hołdzie agentowi w lawach PVK „Wagnera” bojownicy Prigożyna udali się na przedmieścia Borisoglibska w obwodzie woroneskim. Znajduje się tam magazyn z bronią nuklearną, znany również jako obiekt 375 “C”.jpg” />

15:40

Rosyjski Korpus Ochotniczy, który walczy na polach bitewnych Ukrainy, udał się do swoich oddziałów na terytorium Rosji.

„Wzywam wszystkich podopiecznych RDK do czynnej służby! Każdy z nas ma wyjątkowy szansę dać nasz udział i udział naszych ojców nosić” – powiedział dowódca RDK.Denis Kapustin.

15:30

Rosyjskie wydanie „Ważnych Wiadomości” z wiadomościami wysłanymi do Własnej napisało, że Putin chce zlikwidować Prigożyna, a do wszystkich „Wagneriwców” wezwać do amnestii. W hołdzie Dzherelowi, który był blisko rosyjskiego Sztabu Generalnego, w armii nie było sił, które mogłyby przeszkodzić Prigożynowi w przedostaniu się do Moskwy.

“Putin nie potrzebuje wielkiego strzelca, oto zadanie numer jeden – punkt po punkcie zlikwidować Prigożyna i zniszczyć nowy pędzel Wagnera, wzywając do amnestii za całą jego odmienność”, – cytując rosyjską wizję jego szyi.

15:21

Szef Państwowej Służby Wywiadowczej Federacji Rosyjskiej Siergiej Nariszkin, stwierdzając, że próba „rozpętania wojny półksiężyca ” w kraju nie powiodło się.

Vodnochas rosіyani masowo kupują bilety na loty z Rosji. Zatrzymując się od razu, na cześć rosyjskiego ZMI, nie było już biletów na loty z Moskwy do Stambułu, Astany i Tbilisi.

15:10

Rosyjski kanał Telegram „Fontanka” ” opowiada Biuro Prigożyna nic nie wiedziało o furgonetce Gazelle, wypchanej pudełkami preparatów. Hołd dla Fontanki wynosi 4 miliardy rosyjskich rubli.

14:57

Putin, ymovіrno, vtіk z Moskwy w Valdai. Tegoroczny serwis Flightradar24 zarejestrował lot z Moskwy szeregowego samolotu Ił-96-300PU o numerze rejestracyjnym RA-96022, który leciał prosto do Valdai i natychmiast lądował na lotnisku Wijsk.

Rezydencja Valda rosyjskiego dyktatora. O godzinie rzecznik Putin śpiewa, że ​​dyktator przebywa dziś na Kremlu.

Takie są informacje o tych, którzy byli premierem Rosji Miszustinem Wiletowem w Petersburgu.

< p>

14:55

Prigożyn nagrał krwawy komentarz audio, który został opublikowany w Telegramie przez służbę prasową jogi. Batalion PWK oświadczył, że „Wagneriwci” bez strzału nie dotarli aż do Rostowa i nikogo nie wpędzali. Vin dodał również, że ten „marsz sprawiedliwości” jest wspierany przez ludność Rosji.

14:50

Gruzja sprawdza nowe wiatry w Rosji. Prezydent Gruzji Salome Zurabiszwili powiedziała, że ​​wraz z rozwojem takiego rozwoju „kordon kraju może być ściśle kontrolowany”.

14:45

„Vagnerivtsiv” przecina i mija ulice Rostowa. Wideo Vidpovidni, zrobione przez lokalnych mieszkańców, zaczęło pojawiać się na rosyjskich kanałach Telegram. Vodnik” i „Butirka” wywołały zamieszki. Jednak w rosyjskiej służbie federalnej karą wydaje się być to, że informacje nie potwierdzają ważności. Zatєva, a także figuranta Majakowskiego “Artema Kamardina”. p>Usługa Deep State godzina trohi onoviv mapu akcji bojowej. Na przykład rosyjski Rostów nad Donem ze znaków na mapie wydaje się być duszony przez bojowników Wagnera. jpg” />

14:27

Rosyjskie ZMI donosi, że żołnierze z Czeczenii wysłano do obwodu rostowskiego. Za poprzedni hołd, w regionie rządziło 200 “kadirivtsiv”, jak gdyby dzięki “vagnerіvtsіv”.

14:14

Główny Zarząd Wywiadu MON deklaruje, że Moskwa przygotowuje się do podatku, że wprowadzono reżim operacji antyterrorystycznej. Siły bezpieczeństwa w pobliżu stolicy Rosji wycofały możliwość podsłuchu, przeprowadziły inwigilację i zatrimannya, włączały wezwania i inne.

ista rebuy silniejsze patrole Duża liczba autobusów bez numerów i znaków identyfikacyjnych z porzuconymi ludźmi w środku się zawalają,” – idź do pomocnika.

Ukraińskie śledztwo wskazuje, że Moskwa wiedziała o przesyłkach i przesyłkach, a także o autostradzie M4 „Don”. Moskwa otrzymuje cały sprzęt wojskowy, który został pozostawiony w rezerwie w rejonach kordonu.

14:05

Roskomnadzor, dowiedziawszy się, że regiony wprowadziły antyterrorystów reżim pracy, może interweniować Internet. Mova krąży po Moskwie, Moskwie i regionie Woroneża.

Warto zaznaczyć, że Rosja jest już świadoma problemów z Telegramem, naprawiono je również na Ukrainie.

13:50

Pokonaj kwaterę główną okręgu Pivdenny Viysk w Rostowie z klimatem. Przy merezhі przypominają, że miasto ma te same odgłosy strzelca.

13:35

Rosja. Szef Ministerstwa Zdrowia Republiki Czeskiej, po ogłoszeniu, że odbiera przy wjeździe na Krym.

13:25

Rozkaz ze wsi Bugarivka , region Woroneż, upamiętnił niskie dochody. Rosjanie nie precyzują, co się z nią stało. Na nagraniu widać, że samochód się chwiał.

13:10

W rejonie Woroneża, dla informacji rosyjskiego ZMI, próbują walczyć między rekrutami “Wagnera” a armią Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej. W samym Woroneżu spalono, na granicy piszą, że spadała baza rafineryjna nafty.

13:00

< p>Dla Rosjan “Wagneriwci” zestrzelili samolot armii rosyjskiej w rejonie Woroneża. W zagalu przy płocie mówiono, że „stallerzy” zestrzelili już trzy śmigłowce wroga, informacja ta nie została potwierdzona przez drugą stronę.

Załóżmy, że między szefem kompleksu wojskowego Wagnera a ministrem obrony Federacji Rosyjskiej Siergiejem Szojgu trwa trzymiesięczny konflikt. Prigożyn zadzwonił do Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej w sprawie uderzeń na Ukrainie.

Ogłosiłeś, że wyślesz swoich bojowników z Bakhmuta przez mariaż amunicji nibito. Czerwoni „Wagnerivci” słusznie wyszli z Bachmuta, regularna armia zastąpiła ich na swoich pozycjach. Vatazhok stwierdzając, że wojsko Federacji Rosyjskiej nibito uderzyło w ciało jogina rekrutów w pobliżu Rostowa. Po oświadczeniu, że jadą „do Moskwy”, ale zaczynając od Rostowa.

Przecież Prigożyn ogłosił, że kordonie państwowe zostały już obalone i zawalają się w całym obwodzie rostowskim, a szeregi „Wagnerivtsi” zostały przejęte kovі o „Ekti pod Rostowem”.

RBC-Ukraine wyjaśnił, że Prigożyn „wstał” na wojnę na Ukrainie i wrzucił tweeta do Putina – przeczytaj o tym w naszym materiale.

< p>Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.

Exit mobile version