Site icon GEO Polityka

Pobili dowództwo armii Federacji Rosyjskiej pod Rostowem trochę strzelaniny i wibuhi. Panowie wpadają w panikę

Mieszkańcy rosyjskiego miasta Rostów nad Donem czuli odgłosy wystrzałów i wibracje z obiektów obronnych pivdenny okręgu wojskowego. Wranci „Wagnerivtsi” wypowiedzieli się na temat rzezi kwatery głównej armii rosyjskiej w pobliżu miasta.

RBC-Ukraina opowiedziała o poparciu dla Meduzy.

Na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych media, możesz pamiętać jak mieszkańcy mіstsevі w centrali panіtsі tіkayut z area dezashovano. Jednak chi є trazhdali – nie w zasięgu wzroku. Ponadto codziennie informacje o tym, jak wywołać wibrację. ŻYJE IMISHISH IGO SLENT AGENCH IO przez konflikt BIITSIV „Wagner” regularnej armii Federacji Rosyjskiej.

pusham, trzeźwy z PVK „Wagner” obrony rosyjskiej trójki miesięcy konfliktu. Prigożyn zadzwonił do Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej w sprawie uderzeń na Ukrainie.

Ogłosiłeś, że wyślesz swoich bojowników z Bakhmuta przez mariaż amunicji nibito. Czerwoni „Wagnerivci” słusznie wyszli z Bachmuta, regularna armia zastąpiła ich na swoich pozycjach. Vatazhok stwierdzając, że wojsko Federacji Rosyjskiej nibito uderzyło w ciało jogina rekrutów w pobliżu Rostowa. Po oświadczeniu, że jadą „do Moskwy”, ale zaczynając od Rostowa.

Przecież Prigożyn ogłosił, że kordonie państwowe zostały już obalone i zawalają się w całym obwodzie rostowskim, a szeregi „Wagnerivtsi” zostały przejęte kovі o „Ekti pod Rostowem”.

RBC-Ukraine wyjaśnił, że Prigożyn „wstał” na wojnę na Ukrainie i wrzucił tweeta do Putina – przeczytaj o tym w naszym materiale.

< p>O wszystkim, co różni się od Rosji, przeczytaj w internetowej audycji tekstowej RBC-Ukraina.

Warunki i ważne informacje o wojnie między Rosją a Ukrainą, przeczytaj na kanale RBC -Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version