Site icon GEO Polityka

Wspaniała Jennifer Lopez pojawiła się na okładce Vogue Mexico

53-letnia piosenkarka była uosobieniem piękna, pozując na okładkę magazynu, w którym również omawiała macierzyństwo, pisze WomanEL, powołując się na źródło Dailymail.

Spójrz na Jennifer Lopez! Rozbłyski nie są jej obce, supergwiazda spełnia jej wymagania podczas majestatycznej sesji dla Vogue Mexico.

Monatik poruszył ważny problem społeczny w swoim nowa piosenka „People… Stones” Tiffany Watson urodziła: znane jest słodkie imię dziecka J-Lo na okładce magazynu vogue. Źródło: The Mirror J-Lo na okładce magazynu Vogue. Źródło: The Mirror

Niedawno J. Lo zagrała w hicie Netfliksa „Matka”, gdzie zagrała zabójcę, który wychodzi z kryjówki, by chronić porzuconą wcześniej córkę. Chociaż jest już matką dwójki dzieci i ma 15-letnie bliźniaki Emmę i Maxa ze swoim byłym mężem Markiem Anthonym, ujawniła, że ​​główna rola w filmie akcji skłoniła ją do ponownego przemyślenia swoich relacji z dziećmi.

Ona stwierdziła:

Naprawdę pomogła mi nadmierna analiza tego, ponieważ kiedy żyjesz swoim życiem, tak naprawdę go nie analizujesz, ale kiedy pracuj nad postacią, wchodzisz głębiej. Dało mi to do myślenia, co trzeba zrobić, aby przejść od relacji matka-dziecko do dorosłej relacji?

Lopez pojawiła się wcześniej w sukience ukraińskiej marki Santa Brands w swojej kampanii reklamowej .

Źródło informacji
Exit mobile version