Site icon GEO Polityka

Decyzja personalna po ponownej weryfikacji UKRITT: Shmigal rozpov, jeśli przygotowany, wskazać

Wskaż decyzję personalną, którą planujesz wysłać do podpisu prezydentowi Wołodymyrowi Zelensowi, który jest już na bud tyzhnya.

RBC-Ukraina informuje w Telegramie o nominacji premiera Ukrainy Denisa Szmigala.

Na słowa jogi, w ramach godziny ponownej weryfikacji Ukraińców, obejrzano blisko 63 tysiące obiektów. 77% Ukraińców jest gotowych do wygrania, taka ilość może zaspokoić tylko połowę potrzeb Ukraińców. zhnya Rozkaz Rady Ministrów o wskazaniu podpisu prezydentowi” – ​​zaapelował premier.

Tragedia pod Kijowem < p>Prognoza, w nocy przeciwko 1 czarnoskórym okupantom rosyjskim próbowano uderzyć przez Kijów z pomocą pocisków balistycznych. Atak wroga nie powiódł się, odłamki obrońców były w stanie trafić resztę wojsk nad stolicą.

Stało się wiadomo, że rosyjskie rakiety spadły na desniański rejon Kijowa. W rezultacie zginęły dwie żony, to jedno dziecko – nie mogły jeść smrodu w klinice w klinice i znaleziono je na ulicach. rontsya.

Po incydencie na Ukrainie ponowna weryfikacja wszystkich Zaczęły się teksty ukraińskie. Dzisiaj, 23 czerwca, odbyło się spotkanie w sprawie bezpieczeństwa narodowego i obrony, na którym omówiono wyniki rewizji. Zełenski ogłasza decyzje personalne.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.

Exit mobile version