Site icon GEO Polityka

Bądźmy równi. Reznikow wymieniając zalety formatu Rada Ukraina-NATO

Pojawienie się formatu „Ukraina-NATO Rada” pomoże promować skuteczność naszych kraj їni z Sojuszem Pivnіchnoatlantichnym.

O niepowodzeniach Minister Obrony Ukrainy Ołeksij Reznikow chwali RBC-Ukraina za komentarz Centrum Mediów Wojskowych.

Pamiętajcie, że Rada Ukraina – NATO przyjdzie zastąpić posiedzenia Komisji Ukraina – NATO na równi z ministrami obrony. Kolejne spotkanie odbyło się w ubiegłym tygodniu w Brukseli.

“Wierzę, że tak się stanie i myślę, że będzie to głosowane na szczycie pod Wilnem” – powiedział minister.

W myśl słów szefa MON, w ramach nowego formatu, Ukraina zasiada przy stole z członkami Sojuszu na równych prawach, a ja mogę:

Zokrema Ukraina może wziąć udział w co najmniej dwóch krótkich spotkaniach u równorzędnych ministrów obrony terytoriów NATO.

„Aby dodać więcej podmiotowości, co oczywiście da nam możliwość bycia bardziej skutecznymi we wzajemnych stosunkach z NATO”, dodał Reznikow.

Nowy format komunikacji między NATO a Ukrainą Format Niedawno dyskutowano o „Rady Ukraina-NATO” w Sojuszu Piwnichno-Atlantik. Jestem winny zastąpienia Komisji Ukraina-NATO i dania Kijowowi szerszego wachlarza możliwości.

Format promujący status suwerenów Ukrainy i NATO. Możliwe jest również zezwolenie initsiyuvaty zustrіchі w pewnym momencie na otwarcie drzwi dla nowych sfer spivrobіtnitstva.

Więcej o nowym formacie spіvpratsi można przeczytać w materiałach agencji – „Rada of Zastępca Komisji NATO zaczął mówić o nowym formacie dla Ukrainy, ale є odżywianie”.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.

Exit mobile version