Joe Biden nazwał Xi Jinpinga „dyktatorem”

Prezydent amerykańskiej opieki społecznej Joe Biden nazwał przywódcę Chin Xi Jinpinga „dyktatorem” poprzez sytuacji itryanoyu spy gun.

O tym RBC-Ukraina mówiła o siłach na Wzgórzu.

Tak amerykański przywódca mówił o prezydencie Chin przy wejściu do kolekcji kotów w pobliżu Kentsfield (Kalifornia), w zaciekły sposób komentując emocje Yogo podczas bitwy w USA na tyłach ChRL.

„Powód, dla którego z powodu Xi Jinpinga, byłem nawet zawstydzony z powodu tych, których uderzyłem moim shove… to jest jak posiadanie piguna, kłamię w fakcie, że nie znałem wina, że ​​było bula. Nie, mówię poważnie. To był świetny znak dla dyktatorów

Amerykański prezydent, dodając, że aerostat nie leci nad księżyc, ujawniło się de joga.

Alaska, a później (przelot) przez Stany Sukcesu i wino (Ci Jinping) nie wiedząc o tym.Również Prezydent Stanów Zjednoczonych w godzinie swojego przemówienia zaapelował do obecnych, aby nie martwili się o Chiny, które mogą być „prawdziwymi trudnościami gospodarczymi”.

Nowa wizyta przedstawiciela Białego Domu do Chin, stwierdzając, że John Kerry, miłośnik klimatu, może z łatwością zniszczyć Chiny.

Przyszła wizyta odbędzie się po niedawnej podróży sekretarza Entona Blinkena do Pekinu, podczas prowizorycznych rozmów z chińskiego przywódcy Xi Jinpinga.< /p>

Według Bidena stabilizacja amerykańsko-chińskich więzi nie jest wynikiem jednej wizyty, ale raczej „miłego i pełnego szacunku kolba”. Więc, powiedziawszy sobie, co blues między Stanami a Chinami zmienia na „właściwą drogę”.

Warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą, czytaj na kanale RBC-Ukraine w Telegramie.

Exit mobile version