Site icon GEO Polityka

UZP wprowadza w błąd: Ignat o nocnym ataku dronów

Godzina frontowa rosyjskiego ataku na Ukrainę w nocy drugiego, 20 czerwca, został skrócony do 32 h 35 dronów kamikadze. Wróg zastosovuє tradycyjna taktyka.

RBC-Ukraina opowiada o tym, wysyłając na antenie telethonu rzecznego Potryanykha siły ZSU Jurija Ignata.

„Wybuch został opanowany w obwodzie lwowskim. Dlatego drony faktycznie rozprzestrzeniły się w bogatych regionach. Wróg próbuje zbłądzić przed kontrobroną, wytyczając trasy za plecami drogi w różnych regionach. Aby zwiększyć szacunek dla kontrobrony, abym splamił ich mocą, dostańcie przynajmniej pociski przeciwlotnicze” – powiedziawszy wino.

Za tymi słowami należy bać się odsłonić obronę przeciwlotniczą systemy. “Można było lecieć tam na prostej, no to znaczy, że smród może zdobyć wszystkie informacje podczas ataków ofensywnych podczas planowych ataków ofensywnych” – powiedziawszy wino.

Tradycyjny atak

Po wyznaczeniu Ignata atak był tradycyjny. „To ten sam dzień, lotnisko w obwodzie briańskim, jak i bezpośrednia trasa. Lepiej dla nas uratować Morze Azowskie. Same drony są tam dostarczane nawet po tym, jak smród zostanie przewieziony do Moskwy drogą morską z Iranu” – powiedział rzecznik.

Nie zaczynajmy zestrzeliwać drony strzałami, jakbyśmy chcieli. „Mimo to konieczne jest zainstalowanie większej liczby przeciwlotniczych systemów rakietowych, ponieważ zagrożenie ze strony dronów jest nadal poważne… Głównym obszarem ataku tuż przed atakiem był nadal region Kijowa, tam zniszczono większość UAV, ponad 20”, powiedział.

Ignat powiedział, że w rzeczywistości w większości regionów tegoroczny alarm został ogłuszony i 32 z 35 dronów zostało zestrzelonych.

to nie tylko że reakcja na sygnały powtarzających się alarmów nie jest taka ot tak, to jest jak bycie ogłuszonym, to jak bycie poinformowanym o bombardowaniu rakiet” – dodaje Ignat.

i wojsko wystrzeliło 35 dronów kamikaze, z których 32 pomyślnie zestrzelony przez ukraińską UP.

Do godziny masowego ataku Czarnych na Federację Rosyjską z miejsc na Ukrainie we wszystkich regionach zabrzmiał alarm. O wibuchach pod Lwowem i tym rejonie stało się wiadome w środku nocy. W mieście na szczęście obyło się też bez poszkodowanych mieszkańców, protestowano przeciwko dewastacji obiektów infrastruktury krytycznej. Mіstseva vlada jeszcze nie określiła, jaka sama.

Exit mobile version