Site icon GEO Polityka

Chi є risik zastosuvannya Rosja broń jądrowa: co wydaje się mieć GUR

Zagrożenie nuklearne ze strony Rosji hipotetycznie istnieje. Ale nie można od razu mówić o ryzyku podsycenia takiego ataku na Ukrainę.

O tym w komentarzach RBC-Ukraina Andrij Jusow, przedstawiciel Głównego Zarządu Eksploracji Ministerstwa Obrony Ukrainy.

Vin stwierdzając, że tak Tytuł Federacji Rosyjskiej jest mocarstwem terrorystycznym, ponieważ wielokrotnie dokonywał różnych aktów terrorystycznych, złośliwości wojskowej i zokremy był zaangażowany w szantaż nuklearny.

„Rosja Putina jest potęgą terrorystyczną, podobnie jak broń nuklearna Wołodia – strategiczna i taktyczna. Hipotetycznie zagrażam komuś bezpośrednio. Jestem bogaty, nie możemy jednocześnie przestać mówić o zmianie sytuacji i poprawie ryzyka bezruchu, rozmieszczenie taktycznej broni nuklearnej przeciwko tak zwanej Federacji Rosyjskiej przeciwko Ukrainie” – powiedział Jusow.

Tsomu, po słowach jogi jest bogate wyjaśnienie. Zokrema nie zmienił nic szczególnego dla okupantów na polu bitwy, doprecyzowując opis. Niestety, stagnacja pocisku nuklearnego spowodowałaby upadek reżimu Putina i pierwszy szok rezydualny, nawet jeśli reakcja świata byłaby po prostu szalona.

ti z Po stronie agresywnej Federacji Rosyjskiej, możemy to zrobić tylko wtedy, gdy rosyjska energetyka jądrowa znajdzie się pod międzynarodowym nadzorem i kontrolą. ає „prawdziwa” groźba zrzucenia bomby atomowej na Putina

Domyślamy się, że nie tak dawno prezydent USA Joe Biden powiedział, że groźba taktownych ataków nuklearnych ze strony dyktatora Wołodymyra Putina jest „prawdziwa”.

„Gdybym był tutaj (niedaleko Kalifornii – red.) blisko dwa lata temu i mówił, że martwię się o wiszące rzeki Kolorado, wszyscy zachwycali się mną jak boskim. Że Putin taktownie podkłada broń nuklearną. prawdziwe” – powiedział Biden.

. Ale nie warto zabijać samozwańczego Prezydenta Republiki Białorusi Ołeksandra Łukaszenki.

Kreml ogłosił, że 1 kwietnia 2023 r. zakończy się specjalne zgromadzenie w sprawie taktycznego ataku nuklearnego w pobliżu Białorusi. Ponieważ Mińsk podpisał porozumienie w tej sprawie, ponieważ sama Białoruś uratuje rosyjską niestrategiczną broń nuklearną.

Już na minusie Putin powiedział, że skarb nie jest “w końcowej fazie życia, a” głowice powinny zostać przeniesione na Białoruś 7-8 limonek. “Jądra” już się rozprzestrzeniły i pierwsze atak nuklearny przeniósł się już na terytorium Białorusi. Z jaką popularnością grupa monitorująca “Białoruski Gajun” informuje, że fakty takiego ruchu nie są plakatowane.

Warunki i ważne informacje o wojnie Rosji przeciwko Ukrainie na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version