Site icon GEO Polityka

Szczegóły akcji na wezwanie Blagodatnego ujawniono w ZSU

Ukraińscy żołnierze śpiewali o okupację obwodu błagodatnego donieckiego. Również podczas operacji można było wziąć ich w pełne rosyjskie wojska.

O porażce rzecznika sił obrony Tavrii bezpośrednio Walerij Szerszen przypomina RBC-Ukraina o wysłaniu telethon na antenie.

„Jest na granicy obwodów donieckiego i zaporoskiego. Z wielką pewnością oświadczajcie o wsi Błagodatne. Jest niższa niż Wielka Nowosilka. Zabili żołnierzy 68. brygady wojskowej imienia Ołeksi Dowbusza” – powiedział rzecznik.

Vin rozpovіv że operacja się powiodła we współpracy z innymi pіdrozdіl. Na samym szczycie grupy szturmowej, jakże mało jest pozyskać wiejski klub, biorąc los wstawiennika dowódcy brygady.

Równolegle po słowach toczyły się walki o szkołę, tam sami okupanci byli dobrze przemyślani w punktach ogniowych.

Weszliśmy do środka i dalej przeprowadzono czystkę. szprota wrogów do ostrzenia, szturchnęła budynek, ale smród wszedł. Od razu wezwali szkołę “- wezwawszy rzecznika.

Vin stwierdzając, że wejście do operacji było daleko i zostało zajęte w całości przez sześć rosyjskich żołnierzy. Wśród nich są przedstawiciele “Ministerstwa Spraw Wewnętrznych DPR” i dwóch rosyjskich wojskowych.

“Chorąży walki na pseudo”Olimpie”” – wyrażający swoją winę.

ska Wrogie siły Ukrainy oficjalnie potwierdziły wezwanie do zasiedlenia Błagodatnego przez wroga.

Kontratak wrogich sił Ukrainy

Niedawno sekretarz RNBO Ołeksij Daniłow potwierdził, że ukraińskie wojsko nie przeprowadziło jeszcze kontrataku Wołodymyr Zełenski, mówiąc, że Ukraina jest gotowa przed atakiem.

Dodamo, jak napisali analitycy ISW, ukraińscy żołnierze nadal przeprowadzają kontrataki przeciwko Bachmutowi. Krym o tym poinformował wczoraj prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. że ukraińskie wojsko przeprowadzi na froncie operacje ofensywne i obronne.

Warunki i ważne informacje dotyczące wojny Rosji z Ukrainą można przeczytać na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version