Site icon GEO Polityka

Ukraińscy żołnierze przedarli się do 1600 metrów pod Bachmutem – Malyarem

Ukraińscy obrońcy wbijali się w różne podwórka na prostej Bakhmutskoe. Smród poddekudi można było znaleźć w pobliżu rosyjskich okupantów do 1600 metrów na terytorium.

RBC-Ukraina powiedział mi o wstawiennictwie wstawiennictwa minister obrony Hanny Malyar na antenie telethonu.

Vona szanował fakt, że tsієї doby ukraińscy żołnierze odnieśli niewielki sukces bezpośrednio na Bachmuckim.

Malarz powiedział, że ukraińscy żołnierze Strategicznego Zgrupowania Operacyjnego Armii Chortyckiej rozpoczęli działania ofensywne na froncie mieszanym .

Więc trzymaj Orst opir i spróbuj rosyjskiego

„W trakcie działań wojennych nasze jednostki szturchały na linii prostej Orikhovo-Vasilivka i Paraskovivka od 200 do 1600 metrów. prosto Na linii prostej między Iwaniwskiem a Kliszczejewką musimy przebić się od 100 do 700 metrów. Również na innych liniach prostych” – powiedział orędownik ministra obrony.

Malarz radził, by Siły Zbrojne ruszyły do działań kontrofensywnych na liniach frontu.

W dowolnym momencie orędownik ministra prosił Ukraińców, aby nie dyskutowali o działaniach naszych żołnierzy, dodając, że nic nie brali na ucho działań kontrofensywnych z wyprzedzeniem. tsya.

Ponadto niedawno prezydent Wołodymyr Zełenski ogłosił, że ZSU jest gotowe do działań kontrofensywnych, to niemożliwe, jeśli sam smród się rozniesie. przeszedł do „ ofensywa na dużą skalę” vranci 4 robaki. Tego dnia dane zostały poproszone w Sztabie Generalnym ZSU.

Warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą można przeczytać na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version