Site icon GEO Polityka

Piontkowski nazwał główny cel Putina: i to nie jest podbój świata

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została podana przez Donpress, raporty URA-Inform.  

Piontkowski powiedział, że Putin jest już świadomy, że „SVO” się nie powiodło, a utrata Federacji Rosyjskiej w tej wojnie jest nieunikniona. Zdaniem politologa, teraz szef Kremla, na tle zrozumienia tej sytuacji, będzie podejmował próby prawidłowego przedstawienia Rosjanom tej informacji.

Publista podkreślił, że jeśli Putin może jeszcze pomarzyć o coś, nie chodzi o zdobywanie nowych terytoriów, ale o zachowanie tego, co jest.

„Jego cel jest teraz wystarczająco jasny. Chiński plan też jej służy, pracuje dla niej papież Franciszek, który będzie próbował przekonać Zełenskiego do scenariusza, o jakim marzy Putin. Ich propagandyści otrzymali już nowe instrukcje. Ich propagandyści otrzymali już nowe instrukcje. Rozumieją, że sukces ukraińskiej ofensywy jest nieunikniony i ukuli termin „sukces częściowy”. Sołowjow uspokaja swoich słuchaczy: tak, oczywiście, odniosą jakiś sukces, ale częściowy” – zauważył politolog.

Jednocześnie Piontkowski dodał:

„Teraz nie marzy o podboju świata, nie o zemście na Zachodzie za klęskę Związku Radzieckiego w zimnej wojnie, ale o zachowaniu swojej władzy i samego życia , bo tracąc władzę, bardzo szybko traci życie.”

Przypomnijmy, wcześniej informowano, że ujawniono tajną kryjówkę Putina: politolog powiedział, dokąd dyktator planuje uciec .

Źródło informacji

Exit mobile version