Site icon GEO Polityka

Federację Rosyjską ogarnęła fala sabotażu: Siły Zbrojne Ukrainy opowiedziały, co Rosjanie widzą na niebie i jak zmienia się sytuacja

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została podana przez kanał telegramowy wojskowych „Operacyjnych Sił Zbrojnych Ukrainy”, URA -Poinformuj raporty.

Z raportu wynika, że ​​kilka dni temu pojawiła się informacja o nowej fali sabotażu na terytorium Federacji Rosyjskiej, która obejmuje wybuchy słupów energetycznych i ataki na pociągi. Ponadto na terytorium Rosji coraz częściej pojawiają się niekontrolowane drony, które mogą być wykorzystywane do przeprowadzania aktów terrorystycznych.

„Geografia incydentów również znacznie się rozszerzyła, a obecnie występują daleko poza regionem graniczącym z Ukrainą. Eksplozje w Petersburgu uszkodziły kilka budynków, a mieszkańcy Moskwy donoszą o dziwnych i niezidentyfikowanych dronach pojawiających się na niebie” — — napisano w poście.

Następnie dodano, że sytuacja zaostrza się na tle organizowanej przez władze Kremla defilady wojskowej na Placu Czerwonym. W takich warunkach atmosfera w kraju staje się coraz bardziej napięta, a wielu mieszkańców Federacji Rosyjskiej rzeczywiście obawia się o swoje bezpieczeństwo.

Przypomnijmy, że CNN ujawniło wynik kontrofensywy Sił Zbrojnych RP Ukraina: wiadomo, jak zareaguje Federacja Rosyjska.

Źródło informacji

Exit mobile version