Site icon GEO Polityka

Wystawiono na sprzedaż „świeży” meteoryt, który spadł dzień wcześniej w obwodzie kijowskim: cena jest znana

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została podana przez TG „Ti Kiev”, raporty Ura-inform

Ostatniej nocy, 19 kwietnia, podczas kolejnego ataku dronów Federacji Rosyjskiej na Ukrainie, mieszkańcy Kijowa, regionu i sąsiednich regionów zauważyli na niebie niezwykły jasny błysk.

Wysuwano różne założenia dotyczące tych incydentów. W szczególności niektórzy myśleli, że to jakaś broń wojskowa, satelita NASA, a nawet UFO.

Państwowa Agencja Kosmiczna przyznała, że ​​wczorajszy wybuch był spowodowany przez meteoryt z roju Lirydów. I już dzisiaj, w czwartek 20 kwietnia, w sieci pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży „świeżego” meteorytu.

W szczególności ogłoszenie w Internecie wskazuje, że w sieci znajdują się kamienie kosmiczne o różnych kształtach i dostępnych rozmiarach, największy waży 12 kg (jego cena to 10 000 UAH, czyli równowartość 271 dolarów).

W rzeczywistości nie jest jasne, czy to meteoryt, który podekscytował mieszkańców Kijowa   lub po prostu kamień o nietypowym kształcie. A może to tylko żart.

Przypomnijmy, że wcześniej informowano, że nad Kijowem wybuchła potężna epidemia : Siły Zbrojne Ukrainy szybko ostrzegały o rozsądku.

Źródło informacji

Exit mobile version