Site icon GEO Polityka

Rosjanie wpadają w histerię z powodu elektronicznych wezwań do sądu: buntują się w Internecie (zdjęcie)

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została podana przez Unian, przekazana przez Ura-inform.

Przyjęto 11 W kwietniu Duma Państwowa Federacji Rosyjskiej ustawa o ujednoliconym rejestrze wojskowych wywołała szok i panikę wśród Rosjan, ponieważ faktycznie przewiduje wprowadzenie wezwań elektronicznych.

W komunikatorach i sieciach społecznościowych rosyjscy użytkownicy aktywnie oburzają się i krytykują władze, twierdząc, że „nie mają obowiązku służyć”:

są gotowi wysłać nas na śmierć”; „To nielegalne gówno!”; „Ludzie nie są zobowiązani do służby, niewolnictwo zostało zniesione.”

Większość komentatorów sugeruje wysłanie najpierw na wojnę dzieci i krewnych posłów i urzędników:

„Niech ich synowie dają przykład”; „Oczywiście, że będą za tym, ale sami nie pójdą na wojnę, zwłaszcza że nie wyślą swoich dzieci”; „Co ciekawe, dzieci posłów też są jednogłośnie za?”; „Najważniejsze jest to, aby posłowie zarejestrowali swoich synów i krewnych, w przeciwnym razie po drodze mają rezerwację”. .png ” />

Co więcej, niektórzy użytkownicy zaczęli nawet mówić o buncie i rewolucji, a także o ucieczce z Federacji Rosyjskiej.

„Tam nie jest ani jednym posłem, który działa w interesie ludu. cała moc do ** d, teraz nie ma wątpliwości! „Dobrze, że się zgodzili. Szkoda tylko, że nie ma możliwości wyjazdu”; „Kiedy ludzie powstaną, otworzą oczy, obalą tych…?!”; „Ludzie już histeryzują, szukają sposobów na ucieczkę, patriotyzm dla wielu się skończył”.


Przypomnijmy, wcześniej informowano, że w Polsce od 17 kwietnia rozpoczną się wydawanie wezwań do sądu: kogo to dotyczy.

Źródło informacji

Exit mobile version