Site icon GEO Polityka

Sołowjow przyznał, że nie chce wojny: „Chcę, żeby wszystko było radosne” (wideo)

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została podana przez kanał telegramu „Ukraina 365” Ura-inform donosi .

Retoryka kremlowskiego propagandysty Sołowjowa, który w ostatnich miesiącach bardzo schudł, a nawet posiwiał po doświadczeniach, zmieniła się diametralnie. Z jego „zdrowo-patriotyzmu” praktycznie nic nie zostało. Ostatnio Sołowjow zaczął robić zastrzeżenia, uznając swoje uczucia wobec agresji. 

W szczególności ostatnio ciężko westchnął i publicznie przyznał, że nie chce wojny, ale jednocześnie rozumie, że droga powrotna nie jest już dla niego.

„Co tak naprawdę się dzieje? Czym jest ta wojna? Między kim a kim? Dużo wczoraj o tym mówiłem… Ta wojna, która przechodzi przez życie każdego z nas. I nie chcę! No naprawdę, nie chcę. Chcę jakoś zapomnieć, że wszystko było radosne. Ale nikt nie zostawi nas w spokoju. Musisz to zrozumieć”, — Sołowjow powiedział.

On, podobnie jak reszta reżimu Putina, zaczął zdawać sobie sprawę, że grozi im klęska militarna i nieuchronna kara za agresję na Ukrainę.

Wideo .

Przypomnijmy, wcześniej informowano, że biznesmeni w Biełgorodzie otrzymali listy z zaleceniami władz (zdjęcie dokumentu).

Źródło informacji

Exit mobile version