Site icon GEO Polityka

Stało się znane, gdzie zniknął Oleg Vinnik i co teraz robi (zdjęcie)

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została podana przez Obozrevatel,  zgłoszona przez Ura-inform.

< p>Przez długi czas nie było nowych piosenek i koncertów piosenkarza. Ponadto Vinnik nie pojawia się w sieciach społecznościowych, ograniczył się tylko do kilku postów o wojnie.

Szefowa fanklubu artysty, Valeria Baron, powiedziała, że ​​Oleg Vinnik jest w Niemczech, gdzie przebywa w trakcie leczenia.  Ze względu na problemy zdrowotne nie może jeszcze prowadzić działalności publicznej i twórczej, ale w przyszłości planuje wrócić na scenę. 

Powiedziała też, że Vinnik pomaga Ukrainie z Berlina — poprzez swoją fundację charytatywną „Vovchitsya”. Przyznała, że ​​Fundacja Vinnik przekazuje na pierwszą linię frontu samochody, noktowizory, hełmy, kamizelki kuloodporne, ubrania i wiele więcej. To prawda, zauważył Baron, że piosenkarz robi to po cichu i nie reklamuje swoich działań.

„Nie uważa on za moralnie możliwe zaaranżowanie jakiegoś rodzaju PR w tej sprawie. Zaczął to wszystko robić na własny koszt. Dał z siebie wszystko” – powiedziała Valeria Baron.

Dodała też, że powrót Vinnika do przestrzeni publicznej będzie w dużej mierze zależał od jego stanu zdrowia. Artysta, jak uważa szef fanklubu, zwróci się do fanów, gdy jego stan fizyczny i emocjonalny wróci do normy, co może nastąpić już wkrótce.

.png” />

Przypomnijmy, wcześniej informowano, że stało się jasne, dlaczego Tom Cruise nie pojawił się na gali rozdania Oscarów: ujawnił przyczynę.

Źródło informacji

Exit mobile version