Site icon GEO Polityka

Ujawniono główną cechę kota Budanowa: eksperci powiedzieli, jaką jest rasą

Twitter LinkedIn VK

Informację tę podali eksperci portalu Womanel, donosi URA-Inform.

Historia kota Gunthera

Wiadomo, że po raz pierwszy bestia „błysnęła” na ekranach telewizyjnych na antenie projektu dokumentalnego „Rik” Dmitrija Komarowa, poświęconego rocznicy wojny między Rosją a Ukrainą. Następnie Budanov postanowił pokazać swojego ulubionego Gunthera, który według szefa Głównego Zarządu Wywiadu Obwodu Moskiewskiego pomaga mu w pracy. Kot, jak się okazało, od urodzenia mieszka w Generalnym Zarządzie Wywiadu. Co więcej, był nawet w stanie przetrwać atak rakietowy.

Cecha kota

Eksperci twierdzą, że kot, biorąc pod uwagę pierwsze wrażenie, raczej nie jest pochodzenia szlacheckiego, ponieważ nie mieszka na podwórkach, ale w murach Ministerstwa Obrony Ukrainy. Jego umaszczenie jest czarno-białe, a pysk i łapy z ogonem nie posiadają żadnych charakterystycznych cech. Niemniej jednak eksperci byli zainteresowani rasą kota Budanowa i postanowili ją rozgryźć, aby zrozumieć, do jakiej rasy może należeć kot.

Amerykański krótkowłosy

Według ekspertów ta rasa kotów ma duże oczy, podobnie jak Gunther. Ponadto mają silne łapy. Jednak kolor zwierząt może być zbyt różny.

Kot bombaj jest prawdopodobnie przodkiem Gunthera

Ten typ kota pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Mają mocne ciało, potężne łapy wraz z wyrazistymi oczami. Eksperci twierdzą, że Günther może mieć pewne pokrewieństwo z Bombajem.

Turecki van

Specjaliści twierdzą, że ten typ kota mógł również przyczynić się do narodzin Gunthera, przekazując mu kilka własnych genów. Kot jest dość puszysty, ma mocne łapy, elegancki wygląd, a zgrzyt jest bardzo podobny do kota Budanowa.

Wynik

Eksperci nie doszli do jednoznacznego wniosku. Według nich Gunthera można nazwać wyjątkowym w swoim rodzaju, reprezentującym specjalną „rasę” — Ukraiński harcerz. Według nich Gunter wziął również najlepsze cechy od amerykańskiego krótkowłosego, Bombay i tureckiego vana. Gunther wciąż ma swoją solidną historię.

Przypomnijmy, że mieszkańcy Kijowa proszeni są o nie panikowanie 9 marca: władze przyznały, że się zacznie.

Źródło informacji

Exit mobile version