Site icon GEO Polityka

Krym upadnie, front opadnie do granic Federacji Rosyjskiej – Prigożyn (wideo)

Twitter LinkedIn VK

Informację tę przekazał kanał Telegram Advocate Prava, informuje Ura-inform. W swoim nowym wystąpieniu powiedział, że problemy na froncie pozostają. Według Prigożyna, konflikt o pociski wciąż nie został rozwiązany. Groził kierownictwu wojskowemu Federacji Rosyjskiej, mówiąc, że jeśli problem z „głodem pocisków” jego jednostek nie zostanie rozwiązany i PKW wycofa się spod Bachmuta, to front się rozpadnie i […]

Ta informacja została podana przez kanał Telegram Advocate Prava, donosi Ura-inform.

W swoim nowym wystąpieniu powiedział, że problemy na froncie pozostają. Według Prigożyna, konflikt o pociski wciąż nie został rozwiązany. Groził kierownictwu wojskowemu Federacji Rosyjskiej, mówiąc, że jeśli problem z „głodem pocisków” jego jednostek nie zostanie rozwiązany, a PKW wycofa się spod Bachmuta, to front się załamie i Siły Zbrojne Ukrainy pójdą na przełom .

“Jeśli PMC “Wagner” teraz się wycofuje, to w historii dzieje się następująca sytuacja: jasne jest, że front opadnie do rosyjskich granic, może dalej spadnie I. Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja będzie niesłodzona ogólnie dla wszystkich formacji paramilitarnych, które „chronią interesy „Rosji”” – powiedział Prigożyn.

Lider Wagner PMC faktycznie groził że jego formacja może się „odbić” i zadziała „efekt wiosny”.

„A napięta armia ukraińska od lewej do prawej na flankach, a także w centrum, wdarła się na terytorium „ŁRL”, zmiotła Ługańsk, zmiotła Krasnodon, wkroczyła na terytorium Federacji Rosyjskiej. Armia została zmuszona do próby ustabilizowania frontu – i flanki upadły. Potem padł tam Krym, nie wiem, jest wiele innych kataklizmów” – przepowiedział Prigożyn.

Przypomnij, wcześniej informowany, Girkin przedstawił nową prognozę dla Bakhmutu: były bojownik powiedział dokładnie, gdzie Siły Zbrojne Ukrainy przebiją się.

Źródło informacji

Exit mobile version